Tania kurtka motocyklowa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Odzież motocyklowa Tania kurtka motocyklowa

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Littlespy
    Użytkownik

Witam poszukuję tak jak w temacie taniej kurtki motocyklowej. Chciałbym aby ktoś polecił dosyć tanią kurtkę którą używał i może coś o niej powiedzieć. Mam następujące wymagania: Ochraniacze łokci i barków oraz kieszeń na ochraniacz pleców, lub ten ochraniacz w zestawie, wypinana podszewka ocieplająca która pozwoli mi na jazdę temperaturach od 10 stopni, dobrą wentylacje żebym w lecie się nie zagotował i ostatnie, żeby miała kieszenie zapinane na zamek które pomieszczą telefon portfel i dokumenty. Jeżdżę 50 w 2t więc nie musi to być super kurtka sportowa ale taka która zapewni mi podstawowy poziom bezpieczeństwa w trasie. Ja upatrzyłem sobie ozone delta 4 ale chciałbym zobaczyć czy jest coś tańszego godnego uwagi.

Littlespy
    Użytkownik

A i zapomniałem dodać rozmiar coś około XXL

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

5 min. sam na sam z GOOGLE i patrz — https://4biker.pl/kurtki-tekstylne/desperado/
    Miała być tania i na dodatek z ochraniaczami i kieszenie ma

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 7 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Padalec Padalec.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 7 miesiące, 3 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Padalec Padalec.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Desperado, SECA, to REDcośtam nasze krajowe.. masz interneta to używaj.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie