Tani Motorower [Aprilia RS, Romet RR] - 2000zł

cześć,

chciałbym kupić motorower w cenie ~2000zł mało ale więcej nie mam.. będzie to mój drugi "jednoślad" jeździłem wcześniej chińskim skuterem a doświadczenie w jeździe jakieś mam ponieważ przez rok uprawiałem kolarstwo, ale do rzeczy interesują mnie takie modele jak: Aprilia RS (najlepiej 1998+ na AM6) i wszystko co podobne na tym silniku max 17 letnie ORAZ Romet RR 50 (~2013r) - i tu pytanie w co bardziej opłaca się pchać? Plusem markowego motoroweru jest to że na pewno jest szybki lecz 17-letnia maszyna na głupią logikę długo nie polata (mój kolega miał tzr 96r - polatał z miesiąc a pół roku przeleżała u mechanika) za to "chinol" jest naprawdę wolny i też nie wiem jak z awaryjnością choć części raczej są szeroki dostępne - w końcu chińskie.. czytałem że ten model leci 60-70km/h.. a chciałbym czuć się na drodze pewnie i gdy można jechać 90 to jechać 90 a nie 60/70.. motorower będzie używany parę razy w tygodniu głównie na dojazdy do dziewczyny (50km) i jakieś wypady z kumplami. Motorower nie będzie katowany, będę o niego dbał gdyż wbrew pozorom jest to dla mnie duży wydatek i o dużej wartości sentymentalnej - co sądzicie?

Po 1 tam gdzie wolno 90 tobie wolno 45 bo stracisz ten wymarzony motorower i takiej prędkości ci policja nie przepuści 60 jeszcze machną ręką,po 2 stare to jest dobre wino i skrzypce jak nie znasz się na mechanice to starucha odpuść,szukaj czegoś młodszego. ten by był raczej odpowiedni
http://olx.pl/oferta/derbi-gp1-50-revolution-leovince-okazja-sr-rs-runner-aerox-CID5-ID9igEw.html#9491fc4961
lub
http://olx.pl/oferta/zipp-pro50-2012r-rybnik-okazja-CID5-ID9w9xh.html#612183aaf2

paci, toż to syndrom "nid for spid" :D

Wiem maneta do końca i ganam w stronę słońca na komarku mym sportowy z 4konnym silnikiem odrzutowym:D
eadem co pan zrobisz nic pan nie zrobisz taki tok myślenia w 99,9% gdy sprzedaje moto młodym pierwsze pytanie to ile poleci?

Powinno być nie "ile poleci" tylko "za ile się rozleci" przy nid for spid :P