tak strzela w tłumiku

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #227705 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

witam mam taki prioblem bo jak odpale katane to tak jej cos odpiernicza i tak strzela w tłumnik jak miałem go bez koncowki(bo to sportowy jest) to mi ogien leciał czasem s rury i tak głosno wtedy strzelał a teraz mam koncowke i tez tak jak by strzela cos ale juz niema ognia no i niewiem oco tam moze chodzic nie ze na wolnych obrotach strzela tylko tak trochę dodam gazu to czasem strzeli i nieiwem oco tam chodzi

#227706 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

może być przez regulacje gaźnika choć ja bym stawiał że zapłon coś walnięty ;/

#227707 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

przerywa ci jak jedzieszł?

#227708 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

jak zimny jest to przerywa ale to chyba normalne ale nie ze odpale i ruszam sobie od razu tylko musi chwilke pochodzic bo task to zgasnie jak mu dodam gazu zaraz po odpaleniu

#227709 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Jak u mnie wydeszek trochę poleżał te też się tak robiło, nie rozwijał v-maxa, strzelało i dusiło go, ale później się przepalił.

#227710 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

ja ,oa;e, za mala dysze w gaźniku to tez strzelalo raczej regulscja gaźnika

#227711 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

a kompci fest z wydechu na zimnym ? Jak tak to za dużo benzyny jest, i trzeba przeczyscic gaźnik, filtr , i ladnie go ustawić
    jak prawie nic nie kopci to dostaje za duzo powietrza to gaźnik do czyszczenia, ustawienia, no i sprawdzenie ewentualnie czy nie ciągnie lewego powietrza ( czyli wszystko rozebrać, wlożyć nową uszczelkę na kruciec ssacy, ladnie poskrecac i gitara ..

jak nie pomoże to zapłon się „zepsuł”

#227712 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

heh mam ten sam problem znaczy się miałem , moduł był walnięty bo czasami iskra była przerywał , a z tego co wiem mamy te same sliniki , więc sprawdź czy fajka przebić nie ma

#227713 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

moze swiecaż Mialem tez tak jak mi sroby przy akumulatorze zardzewialy przeczyscilem je i bylo git juz

#227714 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

SemirGerkhan napisał:

moze swiecaż Mialem tez tak jak mi sroby przy akumulatorze zardzewialy przeczyscilem je i bylo git juz

rozjebało mnie to bez kitu co ma aku do tego jak motor chodzić?!!

#227715 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

JacoPL napisał:

a kompci fest z wydechu na zimnym

ale tylko na zimnym ale nietak strasznie kopci

mr.Jeremy napisał:

moduł był walnięty

niechcersz kupić odemnie mam nowy cewkomoduł z gwarancjąitp jak co to pisz 😀

#227716 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

siwy_fact napisał:

SemirGerkhan napisał:

myble bybleło mnie to bez kitu co ma aku do tego jak motor chodzić?!!

wiesz mi masa wtedy nie laczyla przez tą rdze i dlatego wtedy bylo cos z elektryka

#227717 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

SemirGerkhan napisał:

siwy_fact napisał:

SemirGerkhan napisał:

myble bybleło mnie to bez kitu co ma aku do tego jak motor chodzić?!!

wiesz mi masa wtedy nie laczyla przez tą rdze i dlatego wtedy bylo cos z elektryka

Ja jeżdżę bez akumulatora o nic mi się nie dzieje podobnego

#227718 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

mateo007 napisał:

mr.Jeremy napisał/a:
    moduł był walnięty
    niechcersz kupić odemnie mam nowy cewkomoduł z gwarancjąitp jak co to pisz

sam już kupiłem moduł ;p

#227719 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

zobacz czy nie masz dziury na kruccu ssacym (odkrec go od gazora i od bloku sil., powyginaj we wszystkie strony i popatrz na laczeniach) wiem bo mialem cos podobnego…

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: tak strzela w tłumiku
Twoje informacje:

Back to top button