tabliczka znamionowa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) tabliczka znamionowa

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Czy można jakoś odnowić te tabliczkę? W jaki sposób?
    http://img528.imageshack.us/my.php?image=zdjcie287op9.jpg

Anonimowy

Na zdjęciu widać jakby była przetarta, więc już jej chyba nie zregenerujesz.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Nie można od nowa wymalować tych rzeczy, które tam są napisane? Wiem co powinno być napisane w tych miejscach, które się starły.

Anonimowy

są pewnie jakieś firmy które wybijają numery na takich tabliczach poszukaj w google to może znajdziesz

Anonimowy

stopakropa, one są wybite czy namalowane, te numery?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

namalowane i wybite wytarło się pół roku produkcji (niema 19 przed 72), brakuje namalowanych pojemności (kawałka 4-ki przy 49,9) i mocy

Anonimowy

Ja bym sam nie próbował ale możesz. Lepiej daj do kogoś kto się takim czymś zajmuje.

[ Dodano: 2009-01-03, 23:13 ]
    Bo tabliczki zastępczej już raczej nie zdobędziesz, chyba że zdarzy się cud 😛 :->

Anonimowy

tabliczki znamionowe można kupić na allegro 🙂 Można tam też nabić specjalne „wbijaki” czy jak to się nazywało do wybijania tych numerów. Poszukaj może coś znajdziesz. Wiem, że na pewno sprzedają tabliczki znamionowe do SHL, WFM, Jawa itp. czy do mustanga mają to nie wiem 😛

Słyszałem, że grawer też wykonuje takie tabliczki, ale zalezy na jakiego trafisz. on tez może to wszystko wybić na niej.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie