Tablica - Kocham policję i prędkość

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Cześć. Wie ktoś gdzie można kupić takie coś? 😀 I na czym to polegaż Czy policja może wstawić za to jakiś mandatą Można tylko z tym na zloty jeździć? Jak to się zdejmuje, to naklejkaż

Anonim
    Gość

na allegro takie cus sprzedają… piszesz do nich jaki napis chcesz a oni ci takie cos zrobią. 😉

ja kupiłem takie cos kiedys i to bylo plastikowe a napisy to zwykłe naklejki :d

i chyba trza to pojechac bezbarwnym bo te naklejki szybko mi się zdarły 😉

fakt ze kupiłem te najtansze za 10zł a były lepsze 😉

poszukaj na allegro

edit : nazwa tematu jakas taka… 🙄

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

trochę głupi temat ale niech ci będzie, poszukaj na allegro, wątpię że wlepią ci mandat , ale musisz też mieć swoja oryginalną tablice a to ni jest żadna naklejka tylko normalna tablica ale nie rejestracyjna oczywiście

Anonim
    Gość

http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=&from_showcat=1&category=18607
    Tam se poszukaj 😛

Są gdzieś osobne aukcje z tymi śmiesznymi tekstami – nie trzeba do nikogo pisać 🙂

Mandatu za to nie dostaniesz(chyba:/) o ile będziesz miał swoją (normalną) widoczną … A tą gdzieś wyżej albo coś 🙂

Anonim
    Gość

Ciekawe czy jest zrobione takim sposobem na magnes ;D ale i tak w czasie jazdy tablica musi być widoczna więc lipa z tym ;/ Nie ma chyba co ryzykować?

Anonim
    Gość

Rilazo, weź czytaj trochę ze zrozumieniem…

Rilazo napisał:

Ciekawe czy jest zrobione takim sposobem na magnes ;D

takie rzeczy są na auckjach zapisane…

Rilazo napisał:

ale i tak w czasie jazdy tablica musi być widoczna więc lipa z tym ;/ Nie ma chyba co ryzykować?

RudY napisał:

Mandatu za to nie dostaniesz(chyba:/) o ile będziesz miał swoją (normalną) widoczną … A tą gdzieś wyżej albo coś

CZYTAJ KURDE!

zamykam, wszystko zostało już powiedziane.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button