szyszka w wydechu - jakie konsekwencje?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #74523 Reply
    Dacho009
    Użytkownik
    • 11

Witam, dzisiaj zostawiłem skuter na 20 – 30 minut przy można tak powiedzieć „leśnej drodze” następnie po powrocie odpaliłem skuter i odrazu zauważyłem, że się dławi ku mojej niewiedzy dodawałem coraz więcej gazu, aż tu nagle zobaczyłem w wydechu nie co innego jak szyszkę! Stąd moje pytanie czy podczas dodawania gazu z tą szyszką w wydechu, mogłem w jakiś sposób uszkodzić silnik lub inne mechanizmy? dodam, że po wyciągnięciu szyszki wszystko jest raczej wporządku.

Nie wiem co za gnoje mi ją tam wrzucili ale nogi bym z d*py powyrywał

#74527 Reply
    kj55555
    Użytkownik
    • 0

W ten sposób mogłeś co najwyżej porysować lakier/chrom na tłumiku przy wyciąganiu szyszki 😉 Poza tym nic.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#74534 Reply
    NedERq
    Użytkownik
    • 36

Tak jak kolega wyżej, chyba że jakieś części szyszki zostały, to wtedy mogło by coś być, ale wątpie.

#74578 Reply
    Bonzo
    Uczestnik
    • 3

Ktoś Cię „lubi”. Szyszka sama tam by nie weszła 🙂

#74580 Reply
    elloco
    Uczestnik
    • 11

Mi się też nie wydaje żeby szyszka sama wpadła tam , raczej to za czyjąś sprawą 🙂 Nawet jak resztki zostały to z silnikiem nic się nie stanie , jedynie będzie w tłumiku brzęczały resztki.

#74594 Reply
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2

UWAGA:
    Ostatnio czytalem ze naukowcy odkryli zmutowane szyszki ktore zaczely atakowac tlumiki w skuterach (we wloszech wieksze szyszki atakuja nawet samochody a zdazaly sie tez wypaki ze atakowaly pojazdy ciezarowe). Szyszki jednak panicznie boja sie lateksu wiec najlepiej zakladac prezerwatywy na tlumiki.

Hah xD

A na powaznie to nic sie napewno nie stalo skuterowi 😛

#74756 Reply
    Dacho009
    Użytkownik
    • 11

Chyba napisałem ,że KTOŚ ją tam wcisnął wspomniałem o „gnojach” czytajcie ze zrozumieniem panowie hehe

#74761 Reply
    Bartolini
    Użytkownik
    • 5

Dyskusja taka, że normalnie leżę ze śmiechu… ahhh te szyszki wpadające do tłumików 😀

#74783 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Dacho009 napisał:

Witam, dzisiaj zostawiłem skuter na 20 – 30 minut przy można tak powiedzieć „leśnej drodze” następnie po powrocie odpaliłem skuter i odrazu zauważyłem, że się dławi ku mojej niewiedzy dodawałem coraz więcej gazu, aż tu nagle zobaczyłem w wydechu nie co innego jak szyszkę! Stąd moje pytanie czy podczas dodawania gazu z tą szyszką w wydechu, mogłem w jakiś sposób uszkodzić silnik lub inne mechanizmy? dodam, że po wyciągnięciu szyszki wszystko jest raczej wporządku.
    Nie wiem co za gnoje mi ją tam wrzucili ale nogi bym z d*py powyrywał

Ciesz się, że ten kto cię nie lubi, w wydech wsadził tylko szyszkę, a nie napsikał pianki montażowej do okien, wtedy miałbyś problem… 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: szyszka w wydechu - jakie konsekwencje?
Twoje informacje:

Back to top button