Szybki skuter

Witajcie szukam skutera bądź(50 ccm), do wydania mam 6000 zł. Szczerze mówiąc mało mnie interesują używane. Chciałbym żeby się szybko "zbierał" i żeby miał dobre osiągi. Myślałem nad Zipp Rooster, wypowiadajcie się!

za tyle to kupisz z Kymco dobrego i bez awaryjnego lub Sym.Peugeot http://otomoto.pl/peugeot-speedfight-M3287047.html

A co myślicie o ty roosterze bo ma troszke podobne parametry do roxa

Kymco Super 9

szczerze ? jeżeli chcesz coś naprawde szybkiego to kupujesz aluminiową ramę silnik od gillery runner do tego widelec na przód osprzęt i jakieś plastiki i masz wyścigowego demona szybkości - i tu już masz koszty od 5000 zł wzwyż ale silnika za tyle na totalnego demona nie odpicujesz

Szczerze piećdziesiątka ma być wolna - no ale jak szybki to aerox - szybszych nie ma - chyba że lubisz aluminium i kombinowanie z plastikami - wtedy masa skutera spada nawet o 40 kg - co przekłada się na osiągi

a parametry to nie wszystko - liczy się jeszcze jakość , która dźwiga te parametry - a parametry w rzeczywistości i na papierze lubią wyglądać różnie

Ja ci polecam tego Speedfighta co link dał lisu7 lub jakiś mało używany Suzuki Katana (sam mam i jest zajebisty, z blokadami biorę wszystkie chińczyki bez blokad w okolicy :D).

Szczypior co ty mącisz z chińczykami, kiedyś trafisz na chińczyka który wyprzedzając cię będzie musiał spokojnie manetkę przekręcać bo kierowca tego chińczyka będzie się bał żeby przejeżdżając koło ciebie nie wessać cię razem ze skuterem przez swój układ dolotowy.

Ja mam do sprzedania Aprilie sr factory blokada fabryczna 5010 przebieg więcej info pisz na gg 41967318