szybka prosba o sciagacz kola magnetycznego!!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

Witam
    Potrzebuje pilnie ściągacz kola magnetycznego do kymco super 8 samoróbkę albo fabryczny!!!!!

P_A_T
    Użytkownik
    • 1
    • 137Postów:

Masz zdjęcie jak wygląda koło magnesowe w kymco super8? Po 2, jeśli masz możliwość to wietarka+gwintownik+kawałek płaskiego metalu+4 śruby m10 i idzie bardzo łatwo samemu zrobić

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

gdybym miał możliwość w domu to bym sobie głowy nawet nie zawracał.Chodzi mi o pożyczenie dziś lub jutro.

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

Witam
    Po zdemontowaniu silnika w moim Kymco Super 8 zauważyłem ze mam mokrą świece, osmalony tłok, mokrą uszczelkę cylindra oraz mokrą uszczelkę wydechu.Przesyłam zdjęcia. W silniku tym będę wymieniał uszczelniacze walu,łożyska na wale oraz prawdopodobnie korbowód razem z łożyskami.

darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Hej. Jak wymienisz łożyska na wale to napisz gdzie robiłeś i jaki koszt? Mi się szykuje właśnie wymiana łożysk tylko że w Kymco Vitality.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Hugo on sam rozkłada silnik 🙂

PS: w S8 2t i w vitalce jest ten sam silnik

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

Demontaż silnika zajął 1,5h :). Przód schowałem do piwnicy a silnik mam w domu.Musze jutro go zabrać do pracy i zdjąć kolo magnetyczne.
    W Kymco na Wale miedzeszyńskim powiedzieli ze jak sam wyjmę sam to za 300-350zł wymienią mi łożyska i uszczelniacze.Ale nie da rady bo sam wszystko będę robił.

Madi czy wiesz czemu jest tlok tak osmolony? Może pierścienie wymienić??

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

A jaki masz przebieg tego silnika?

andrzej2310
    Uczestnik
    • 0
    • 315Postów:

Jaki przebieg i na jakim oleju jeżdziłeś? Tłok bym wymienił razem z pierścieniami, nagar i to osmolenie to zły olej lub jeżdziłeś na zbyt bogatej mieszance paliwowo-powietrznej sprawdż zawór membranowy czy nie ma prześwitów.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

tłok za okno wywal wstaw nowy i zmniejsz ilość oleju w dozowniku od tego tyle nagaru jest

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

skuter ma ponad 20tyś jeżeli chodzi o nagar to może być zbyt bogata mieszanka bo mokra tez jest uszczelka na cylindrze świeca i wydech przy cylindrze.Olej leje Elf syntetyk. Kupować nowy cylinder?? jeżeli tak to jakiejś firmy czy nie ma znaczenia??

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

a po co, daj do szlifu i kup tłok na 1 szlif;)

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

A wylot tlumika masz moze mokry?

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

sorry pomyłka chodziło o to czy kupić nowy tłok nie cylinder. czy tłok oryginalny czy lepszy zamiennik??

HugoBoss -tak jest mokry, śmierdzi paliwem wiec pewnie jest za bogata mieszanka

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

wiadomo że lepszy oryginał ale dobre zamienniki są tańsze od oryginałów :>

Anonim
    Nieaktywny
    • 7
    • 72Postów:

no to widzę Dawid, że ostro zabrałeś się do roboty. pełen podziw 🙂
    ja to tylko ostatnio ograniczyłem się do wyczyszczenia filtra powietrza…

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

hehe taka robota nie jest ciężka :)teraz mój skuter wygląda tak:

a silnik tak:

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

madi a jak jest z tymi zamiennikami?? jakaś konkretna firma??

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

dokładnie jak chcesz zamiennik to meteora można polecić, u siebie będę chciał taki zamontować za te niecałe 12 tyś

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

Silnik już rozebrany,zdemontowane łożyska walu i uszczelniacze.Jutro podjadę dowiedzieć się o cenę łożysk i uszczelniaczy.

Czyli już wiem ze tłok firmy meteor,łożyska SKF,uszczelniacze chyba tez i łożyska igiełkowe firmy GRN chyba.A co z korbowodem?? jakaś firma?? bo na stronie motorlandu są 3 firmy POWER ROD,T.K.R.J.,TOP-RACING.

madi- jeżeli chodzi o szlif i wyważenie walu z nowym korbowodem to
    Motohiro Towarowa 26???

Mam tez adres od znajomego dobra pewna firma Auto-Szlif na Parowcowej 6D.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

ładuj Top Racing dobra firma;

co do motohiro to możesz tam robić, oni chyba komuś to oddają do podwykonawcy. W Mysiadle jest firma co regeneruje wały, w wawie napewno też coś znajdziesz 😉

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

sklep z łożyskami jest na Al.krakowskiej niedaleko mojej roboty.podjadę jutro z łożyskami i uszczelniaczami na wzór.

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

Dzwoniłem dziś do Motor-landu w sprawie remontu silnika.Części jakich by użyli :)to wał regeneracja z wyważenie,korbowód T.K.R.J., łożyska na wale NTN,tłok T.K.R.J.,szlif cylindra. Same części ok.1000zł plus 200-300zł składanie do kupy.Jutro pojadę do Piaseczna na Towarową tam się dowiedzieć.Dzwoniłem tam to powiedziano mi ze wal dać wzmacniany nowy łożyska tez.Cenowo muszę przyjechać i zrobić kalkulacje.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

strasznie dużo coś wyszło…

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

no tez się dziwie.A czy zaloza te czesci czy inne gowniane to i tak nie masz gwarancji.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

szlif 50-80 zwykłe SKFy 30 x2 tłok meteora 100 – 150 korbowód z łożyskami i regeneracją do 100 czyli razem 390. To więcej jak 400 bym nie dał (bez robocizny)

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

jestes na gg??

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

mam kompa popsutego i na telefonie pisze wiec tylko PW ;/

Anonim
    Nieaktywny
    • 19
    • 200Postów:

aha ok. bo pisze na GG i nic 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button