szybka prosba o sciagacz kola magnetycznego!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis szybka prosba o sciagacz kola magnetycznego!!

Ten temat zawiera 67 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 8 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 68 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #43695 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam
    Potrzebuje pilnie ściągacz kola magnetycznego do kymco super 8 samoróbkę albo fabryczny!!!!!

#43696 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe P_A_T
    P_A_T
    Użytkownik

Masz zdjęcie jak wygląda koło magnesowe w kymco super8? Po 2, jeśli masz możliwość to wietarka+gwintownik+kawałek płaskiego metalu+4 śruby m10 i idzie bardzo łatwo samemu zrobić

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #43711 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

gdybym miał możliwość w domu to bym sobie głowy nawet nie zawracał.Chodzi mi o pożyczenie dziś lub jutro.

#43751 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam
    Po zdemontowaniu silnika w moim Kymco Super 8 zauważyłem ze mam mokrą świece, osmalony tłok, mokrą uszczelkę cylindra oraz mokrą uszczelkę wydechu.Przesyłam zdjęcia. W silniku tym będę wymieniał uszczelniacze walu,łożyska na wale oraz prawdopodobnie korbowód razem z łożyskami.

darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

#43752 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Hej. Jak wymienisz łożyska na wale to napisz gdzie robiłeś i jaki koszt? Mi się szykuje właśnie wymiana łożysk tylko że w Kymco Vitality.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #43753 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Hugo on sam rozkłada silnik 🙂

PS: w S8 2t i w vitalce jest ten sam silnik

Router WS 50 2013
    #43754 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Demontaż silnika zajął 1,5h :). Przód schowałem do piwnicy a silnik mam w domu.Musze jutro go zabrać do pracy i zdjąć kolo magnetyczne.
    W Kymco na Wale miedzeszyńskim powiedzieli ze jak sam wyjmę sam to za 300-350zł wymienią mi łożyska i uszczelniacze.Ale nie da rady bo sam wszystko będę robił.

Madi czy wiesz czemu jest tlok tak osmolony? Może pierścienie wymienić??

#43755 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

A jaki masz przebieg tego silnika?

#43757 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Jaki przebieg i na jakim oleju jeżdziłeś? Tłok bym wymienił razem z pierścieniami, nagar i to osmolenie to zły olej lub jeżdziłeś na zbyt bogatej mieszance paliwowo-powietrznej sprawdż zawór membranowy czy nie ma prześwitów.

Honda PCX 125.
    #43762 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

tłok za okno wywal wstaw nowy i zmniejsz ilość oleju w dozowniku od tego tyle nagaru jest

Router WS 50 2013
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 68 łącznie)
Odpowiedz do: szybka prosba o sciagacz kola magnetycznego!!
Informacje o Tobie: