Szybka Pomoc - Korek paliwa

Siema

mam problem zaciął mi się korek od paliwa i nie wiem jak teraz mam go wyjąc ? kluczykiem się nie da przekrecam i nic Co robić ?

Czyli przekręcasz kluczyk normalnie, a te haczyki się nie przestawiają?

Tak przekręcam kluczyk a te haczyki nie odskakują :(( co robić ?

Wydaje mi się, że można rozwiercić zamek i jakoś ręcznie obrócić wkładkę. Ale poczekaj na inne wypowiedzi.

Mozę są jakieś inne sposoby ?( szybkie)
chce jutro jechać do szkoły a paliwa nie mam jak wlac

Ale ani drgnie? Czy lekko z oporem coś ruszy? Jak trochę drgnie to może wd-40 prysnąc, ale to lepiej uważać, zeby do benzyny nie wlecialo ;p

do czasu naprawienia zamka benzyne lej przez otwór pływaka. - Odkręć siedzenie, wyjmij klosz i szybko znajdziesz drugi otwór na nalanie benzyny

izdebski to jak otworze siedzenie to będzie ten otwór ? czy coś jeszcze musze zdejmowac ?

W tym otworze zamocowany jest pływak. Trzeba go wyciągnąć, dolejesz paliwa, zatykasz otwór spowrotem i gotowe. Innego otworu tam niema:( I trzeba wymontować siedzenie razem ze schowkiem:(

A próbowałeś po prostu po podważać śrubokrętem i psiknąć wd-40? Czasami Taki niby prosty zabieg a czasami potrafi uratować sytuację ;)

Odkręcasz 4 śruby w siedzeniu + 5 na boku, wyjmujesz kosz z siedzeniem, i patrzysz na zbiornik benzyny, dalej sam sobie poradzisz.