Szyba przednia do Bartona

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Szyba przednia do Bartona

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #662187 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe driademan
    driademan
    Użytkownik

Witam
    Chciałbym się zapytać,jaką polecacie przednią szybę do Skuter Barton Huragan 4T- złoty rocznik 2019
    Szukam,ale nie moge sie zdecydować i nie mam pojęcia jaka byłaby najwygodniejsza
    Nie ukrywam ze szukam dosć wysokiej dopasowanej kolorystycznie i nie za drogiej rzecz jasna,ale to już opcja.
    a,może deflektor ?

Dziękuję za podpowiedzi.Pozdrawiam

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe driademan driademan.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe driademan driademan.
    #662191 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tam jedyne co podejdzie to jakiś patent z mocowaniem pod lusterka – a to i tak z kłopotami

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #662197 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe driademan
    driademan
    Użytkownik

a cos wiecej może?
    bo juz wiem ze deflektora nie da rady,ale idzie mi o szybe,tylko ktora

#662198 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

którą sobie wybierzesz. patrz na mocowania

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Szyba przednia do Bartona
Informacje o Tobie: