Szuranie w tylnym kole na stopce.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Szuranie w tylnym kole na stopce.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Krzoku4 Krzoku4 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #168160 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Witam. Zauważyłem, że jak postawię skuter na stopce centralnej i zakręcę tylnym kołem to słychać w środku szuranie. Dodam, że silnik wtedy był rozgrzany (po przejażdżce 10 km). Nie wiem czy było to od początku, bo się tym po prostu nie przejmowałem. Czy to normalne? Czy to może być wina nie wymienionego oleju przekładniowego ? (Był wymieniany rok temu ale w serwisie, a to różnie bywa). Skuter to Kymco Vitality 2T 7K przebiegu. Jeszcze jedno. Czy w takie upalne dni trzeba koniecznie rozgrewać silnik? :p

#168183 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Krzoku4
    Krzoku4
    Użytkownik

Zmiana oleju w przekładni? Przy jakim przebiegu? Ja jak raz na 10tys km wymienie to będzie dobrze 🙂

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Szuranie w tylnym kole na stopce.
Informacje o Tobie: