Szukam skutera na miasto

Cześć.

Naszła mnie chęć na posiadanie skutera - podyktowana tylko i wyłącznie względami ekomomicznymi - dojazdy do pracy autem kosztuja mnie koło 200-300zł miesięcznie a skuterem będzie taniej. I tu pojawia sie pierwszy warunek - silnik 4t. Niestety patrze tez na względu audiowizualne i 2t nigdy przenigdy nie przejdzie poniewaz mam traume związana z dżwiekiem piły łańcuchowej. Niestety jedyny skuter który mi sie podoba na zdjęciach jest własnie 2t Romet RXL 2t - różni sie od 4t lampą, tarcza z tyłu i większym kołem z przodu. Niestety...

Wiem tez, ze każdy chińczyk ma swojego klona - czy wiecie może czego klonem jest ten właśnie skuter w wersji 2t? Router grande lux napewno ale to tez wersja z lampami od 4t.

Opcja kupic 2t i wstawić silnik 4t a 2t sprzedac tez jest brana pod uwage jednak przeczy ekominii.

Koszty: W sumie dowolne jednak rozsądne - mysle, że maks 4tyś i to juz górna granica. Tak samo musi byc nowy. Dlaczego? Bo jak mam mieć używkę za 4-5tys to wole motocykl 600+ (prawko i umiejetnosci mam) a on robi każdy skuter na śniadanie. Do kosztów nie liczcie stroju bo mam z kompletne kombi (w sumie lipa jezdzic w stroju drozszym od pojazdu ale co zrobić)

Tak więc - czy ktos widział skuter podobny do Rometa RXL 2t - czyli z podwójna lampą w wersji 4t - ewentualnie czy montowane tam silniki 2t i 4t maja różne mocowania? Nie wierze, że produkuja różne wersje ram dla takich bzyków.

Pozdrawiam
Mariusz

router bassa 50

Eeeee gdzie on jest chociaż w 10% podobny do RXL.

Dla przypomnienia
romet rxl 4t

Wersja 2t - tej szukam w wersji 4t

Skoro masz A to nie lepiej jakiś skut 125 ccm? Ja mam 50 ccm i szybko się nudzi, a spali podobno podobnie.

Benzer Indiana

Proponuje od siebie : http://otomoto.pl/romet-inny-router-grande-lux-50-4t-M3311104.html jest wielki jest 4t+ małe spalanie i spokojnie na takim 3 osoby pojedzie m mojej miejscowośći mają takie 4 osoby i nic się nie psuje poza pękającymi plastikami ale to wina użytkowników

OOOOOOO Benzer Indiana to chyba bedzie strzał w 10

Chętnie bym wziął 125 ale to juz wyższe koszty zakupu - nie maja one znaczenia ale tracą sens w porównaniu z moim ukochanym Suzuki SV650S. Pozatym przy ewentualnej odsprzedaży 50 pójdzie szybciej niz 125 bo mało kto chce 125.

Dzieku za info o Benzerze

W sumie chyba lepiej by mi pasował model Oregon :)

Fubu a powiedz mi jakie lampy mają ludzie u Ciebie w miejscowości? Dopiero teraz zauważyłem że, że pisales o modelu który też brałem pod uwagę ale do końca nie wiem od czego zależy czy na lampę pojedyncza czy podwójną.

w mojej miejscowości mają takie lampy takie jak ten skuter : http://otomoto.pl/romet-inny-router-grande-lux-50-M3311069.html a to mały tuning http://www.ogloszenia.przemysl.pl/92743 tego skuterka jak widać lampy wyglądają jedwabiście :)

Wejdz sobie na stronę romet wieliczka i tam dajesz link "Sprzedaż skuterów-Kraków,Wieliczka i okolice" wyskakuje ci strona główna klikasz "oferta romet" następnie "skutery" i dajesz na 3 stronę ze skuterami i tam na samym końcu masz rometa rxl niebieskiego w wersji 4t.

P.S.Sory że nie dałem ci odrazu linku na tą stronkę ale nie umiem:/

Przez miesiąc na pewno znalazł skuter :-)

Wejdz na skutery.net tam znajdziesz w katalogu wiele skuterów