Szukam motoroweru.

Witam. Mam 14 lat i za niedługo chciałbym zdawać na kartę motorowerową. Mam taki problem że nie mam na oku żadnego motoroweru. Widziałem co nieco o takim motorowerze jak Romet Router WS 50 ale nie wiem czy do końca by mi pasował. Chciałbym jakiś nieźle wyglądający ale też w cenie nieprzekraczającej 3000 zł. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje :)

Obecnie (od 2013r) nie ma już karty motorowerowej. Jej miejsce zastąpiło prawo jazdy kategorii AM. O jego zakresie, warunkach zdobycia itd możesz poczytać w necie.
Jeśli chodzi o zakup pojazdu, to w przypadku nowego kwota 3k to najniższa możliwa półka. W tym kryterium rynek nie oferuje niczego porywającego wyglądem i parametrami. W każdym razie jeśli chcesz zweryfikować swoje oczekiwania, wejdź sobie na jakiś popularny serwis z ofertami, ustaw paramerty jakie cię interesują (uwzględniając oczywiście napęd łańcuchowy jeśli szukasz manualnej skrzyni biegów) i sam zobacz. Jak ci coś wpadnie w oko, daj znać i wówczas będzie można zacząć rozważania ;-)

Polecam Bete RR 50 , sam jestem posiadaczem takiej maszyny i sprawuję się bardzo dobrze... Nic nie stuka nic nie puka.. a i nawet po śmigać się da fajnie bo moc jako taką ma ;) 90 km/h poleci ale to na prostej równej drodze ale tak ogólnie to bez problemu osiąga te 80 km/h..
Jeśli znajdziesz okazję tak jak ja to kupisz po naprawdę przyzwoitych pieniądzach ;) ja np: kupiłem swoją za 2200zł opłacona na rok i przegląd na 2 lata ,już miała zrobiony..... do tego po remoncie serduszka.. robionym w autoryzowanym serwisie ;)... A bo bym zapomniał modele bety z 2003-2006 mają super tłumiki ,,, pod względem dzwięku bo motocykl nie brzmi jak 50 cmm tylko przynajmniej 125 ;) czyli też jakiś fajny plus bo muzyka dla uszu..
Jeśli podoba ci się super moto to ja polecam ci betę rr 50 model 2003- 2006 ;)