Szukam kufra do Agility RS

Pomocy!! Od kilku miesięcy szukam kuferka do RS-a ale nic z tego. Czy ktoś taki posiada? Nie wiem czy te "rogi" się wykręca i w to miejsce dokręca się stelaż-przejściówkę? W serwisie powiedzieli żebym zadzwonił do MOTOR-LANDU i zapytał o oryginał, tylko że on to kosztuje kosmiczną kaskę.

To może podjedź do tego Motor-Landu i zobacz w jaki sposób to jest zrobione ;)

Z Katowic? Trochę daleko:)))

Jest sporo sklepów z częściami do skuterów.Może tam znajdziesz podobny kufer.

A powiedz ile stoi ten oryginał?

Jak już kupujesz kufer to kup raz a porządniejszy. Polecam markę Givi. Mam kufer z tej firmy i jest naprawdę solidny.

Dobra już nie chce ceny :D Jak już znalazłem w internecie motor-land, to okazało się ze mam do niego 10 min spacerem, z przerwa na posiłek :D

Maro, napisz proszę jak to jest z tym mocowaniem kufra do agility rs. Jestem tym bardzo zainteresowany. Z góry dziękuję.

Niestety bagażnik pod kufer to droga sprawa i raczej innego wyjścia nie ma.

Boodzik sam do końca nie wiem jak to z tym jest – na razie wyprałem się do końca z pieniędzy, i nie zanosi się na to bym te 300 zł na kufer w najbliższym czasie miał. Niby w RSie jest tam z tylu jakiś bagażnik, czy coś co go udaje – może na to się montuje? Ale dopóki nie kupie kufra to wiedzieć nie będę.

Wysłałem maila do źródła i dostałem szybko taką miłą i wyczerpującą odpowiedź to się podzielę, że do zamontowania kufra w RS niezbędny jest jakiś element pośredni pomiędzy niby-bagażnikiem (raczej uchwytem dla pasażera), a płytą kufra. Mechanik próbował dokonać takiego montażu za pomocą oryginalnego bagażnika od zwykłego Agility, ale się nie udało. Trzeba by wykonać np. płaską płytę z aluminium, którą należy zamontować na tylnym uchwycie, a dopiero do niej przykręcić płytę kufra. Nie mamy niestety u siebie takiego gotowego rozwiązania.

http://allegro.pl/kufer-skuter-keeway-kymco-kingway-zipp-i1806015260.html

@Boodzik to jest właśnie stelaż, w wielu skuterach trzeba go kupić i dopiero do niego można kufer przykręcić.

@romet727p10 mam kufer Awiny i nie jestem zbyt zadowolony, po niecałym roku użytkowania wyłamało się mocowanie płyty w kufrze + wyłamał się hak w płycie.

Witam kolego,mam zapytanie czy juz rozwiązałeś problem z kuferkiem?mam ten sam problem i też szukam bezskutecznie czegoś(stelaża)nie tak drogiego.....z góry dziękuje za odp...pozdrawiam

Witam. Niestety nie miałem czasu żeby się tym zająć i poszukać stelaża.