Szukam chętnych osób do 'spacerku'

Witam serdecznie, jestem tutaj świeża więc mam nadzieję że nie zaszkodzę : D

Szukam jakieś grupki osób, z którą mogłabym pojeździć skuterem. Jestem ze śląska, okolice Siemianowic, Bytomia.

Liczę na jakies odpowiedzi pod wpisem, ew. pw.

Pozdrawiam :)

zobacz tu: http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza/

PS: jak bym był kiedyś był na Śląsku to chętnie się przejadę. ;)

Marlena Madi dobrze radzi - dawaj do nas http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza/

o, dzięki wielkie : D

Również polecam Tobie Marleno Śląską Grupę Motorowerową bo to świetne Chopy są ;)Pozdrawiam Was Pany Robertonos z Mazowieckiej :)

Marlena z Piekar jest Grażynka - też śmiga ale ostatnio na nogach do Cze-wy zasuwała zamiast z nami jechać :-))

Marlena napisał:

o, dzięki wielkie : D

Być może będzie jakiś mały grillek w sobotę :) Zapraszam.
Więcej w tym temacie:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/slaska-grupa-motorowerowa-zaprasza/page/65

Mario zasuwalam na nogach .. ale teraz chetnie wybiore sie z wami do Ostrawy :) Marlena witam ... Piekary gorą :) pozdrawiam ...kolezanki i kolegow :))

No i o spacerku ucichło:)a pogoda dopisuje;)

ja się chętnie piszę na jakąś wycieczkę po PŚ i okolicy, niby nie raz się było, ale pewnie wielu miejsc ciekawych nie znam. Chętnie dam się oprowadzić :). Na czym Marlena jezdzi?

SGhost napisał:

ja się chętnie piszę na jakąś wycieczkę po PŚ i okolicy, niby nie raz się było, ale pewnie wielu miejsc ciekawych nie znam. Chętnie dam się oprowadzić :). Na czym Marlena jezdzi?

Marlena na Routerku Bassa jeździ :D

Marlena, a co powiesz na wieczorne kulanie? Wieczorna jazda daje ukojenie po upalnym dniu?
Jak byś była chętna, to się możemy razem gdzieś spotkać większą grupą, pośmigać po mieście...

benekpe nie siej zametu. pamietaj ze masz juz druga polowe i nie czaruj tutaj kobiet

Grzecznie zaproponował wspólną przejażdzkę,gdzie się dopatrujesz Krzysiek zamętu ?.Krzysiek Ty również masz drugą połówkę i jakoś ci nie przeszkadza że w grupie pojawiły się miłe panie :).Krzysiek można to interpretować jako zazdrość z twojej strony :))).

Ja jestem otwarty na każde propozycje...przejażdżek :-)
Dla mnie stan cywilny, a tym bardziej różnice wiekowe nie stanowią najmniejszego problemu.
Więc polecam się pamięci.
Pozdrawiam.

No moznaby pojezdzić jakąś grupką :) A benekpe skąd?

Z Zabrza - rzut beretem...no może trzy rzuty :-)
Wieczorami z kolegami (w różnym wieku) śmigamy motorkami (różnymi, małymi i dużymi) po Śląsku. Lajtowe spokojne kulanie się 40-60km/h, po drodze jakieś pauzy w ciekawych miejscach na pogawędki, na jakiegoś mc`a...
Jak pisałem kiedyś, Śląskie miasta są ładniejsze nocą niż za dnia.

Krzysiu zazdrosny ? Pamiętaj że "Jak ktoś jest na diecie wcale nie znaczy że nie może przeczytać menu" :) Bez urazy bo już nie wiem jak pisać.

spko zadna zazdrosc z mojej strony. ja i tak wiem ze jestem bardziej rozpoznawalny niż benekpe. nie jestm zadufany ani sie nie przechwalam ale tutaj na tym forum mam na mysli skuterowo jestem od poczatku

Jednak ta zadra tkwi głęboko, prawda? Nie możesz odpuścić?
Nie możesz przełknąć faktu, że ktoś mógł odważyć się na słowa krytyki, wytknięcie błędów?