! Forum Skutery Sztuczny dach(?)

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KrzysiekP KrzysiekP 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe titiz4343
    titiz4343
    Użytkownik

Planuję w niedalekiej przyszłości kupno skutera i zastanawiam się czy są do kupienia ,,dachy”. Coś na kształt plastikowej kopuły doczepianej do tyłu i przodu pojazdu… istnieje coś takiego lub podobnego?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

nie. Możesz kupić skuter z dachem np. Kingway Poster.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

madi napisał:

nie. Możesz kupić skuter z dachem np. Kingway Poster.

Czy mógłbyś Kolego rozwinąć ten temat? Bardzo interesuje mnie sprawa skutera z dachem. Czy oprócz Poster’a można kupić jeszcze jakiś podobny skuter?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

tak jak HugoBoss napisał BMW C1 ale tam jest silnik 150 jeśli dobrze pamiętam (lub 125) a z 50 ccm nie widziałem niczego innego niż poster. Ogólnie ciekawa sprawa bo deszcz na kierowce nie leci, ale niestety trzeba jechać w kasku bo Poster nie ma pasów… Silnik 4T, mało pali, choć mocy zbyt wiele nie ma, a to ciężkie dość jest (troche ponad 100 kg).

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

madi napisał:

tak jak HugoBoss napisał BMW C1 ale tam jest silnik 150 jeśli dobrze pamiętam (lub 125) a z 50 ccm nie widziałem niczego innego niż poster. Ogólnie ciekawa sprawa bo deszcz na kierowce nie leci, ale niestety trzeba jechać w kasku bo Poster nie ma pasów… Silnik 4T, mało pali, choć mocy zbyt wiele nie ma, a to ciężkie dość jest (troche ponad 100 kg).

Wolałbym jechać w tym w kasku i w razie wypadku oderwać się od tego niż być przypięty pasem i lecieć razem z moto.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Kapu jeśli w motocyklu są pasu to nie trzeba mieć kasku, można, ale nie trzeba. Tak jest w przepisach. A czy kask się założy czy nie to tylko sprawa użytkownika. Jak bym miał C1-ke to bym bez kasku jeździł, rury stelaża mocowania dachu są na tyle grube, że bez problemu uchronią w czasie wypadku.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Kapuchon napisał:

madi napisał:

Wolałbym jechać w tym w kasku i w razie wypadku oderwać się od tego niż być przypięty pasem i lecieć razem z moto.

Sam mam chińczyka 4T, coś a’la Coliber i po drobnych modyfikacjach całkiem zwinnie można się tym poruszać.
    Tak więc ten Poster wydaje się być propozycją stworzoną dla mnie 🙂

Zastanawia mnie tylko fakt jak sobie taki wysoki skuter radzi z bocznymi podmuchami wiatru, czy ten dach nie działa przypadkiem jak żagiel?

Za cenę 3500zł można mieć taką nową zabawkę.
    Pomijając jego „urodę” Poster ma wszelkie zalety jak dla mnie.
    Jest pakowny, 4T i ma dach (a do tego chiński więc naprawa i tuning kosztuje grosze 🙂 ).
    Świetnie sprawdzi się do moich potrzeb jazdy w mieście i do klientów.
    Nie będę musiał codziennie rano sprawdzać prognozy pogody i analizować, czy jadę do pracy samochodem z powodu deszczu czy może być skuter 🙂 Dopiero opad śniegu mnie powstrzyma 🙂

Wiem, że chińskie skutery to nie to samo co markowe, ale jeśli przjedzie mi po dobrym dotarciu i później bez blokad 10.000km oraz będzie w stanie wyciągnąć licznikowe 60-70km/h to będzie to idealny pojazd dla mnie. I chętnie po takim przebiegu zakupię identyczny następny.

No i oczywiście nie wyobrażam sobie jechać czymś takim bez kasku na głowie, takie coś to dla mnie „odruch” jak zapięcie pasów w samochodzie.

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Zobaczycie co będzie w 2012roku,ile osób się na skutery przesiądzie jak benzyna pójdzie w górę.

Zdjęcie profilowe macsienk
    macsienk
    Użytkownik

skuter z dachem to nie skuter.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie