szpachlowanie, malowanie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery szpachlowanie, malowanie

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Filippo73 Filippo73 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe driver1998
    driver1998
    Użytkownik

witam chciałbym przemalować skuter i nie wiem czy mogę zaszpachlować dziurę gdzie była postojówka, czy policja sie nie przyczepi???
    Skuter router bassa

luka24
    Użytkownik

nie powinna ponieważ światło postojowe nie jest obowiązkowym wyposażeniem motoroweru…

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Filippo73
    Filippo73
    Użytkownik

Policja pewnie nie zwróci na to uwagi. Niemniej jak dostał homologację to miał światło postojowe. Jak się trafi na służbistę mogą być kłopoty. Może spróbuj przenieść postojówki w inne miejsce.

Zdjęcie profilowe driver1998
    driver1998
    Użytkownik

jeśli przeniosę postojówkę do świateł pozycyjnych to będzie ok?
    poprostu w lustrze wywiercę dziurę i włożę tą zarówk tam.

Filippo73
    Użytkownik

Myślę, że to dobry pomysł. U mnie w quantumie właśnie pod kloszami są postojówki.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zacznijmy od tego, że Router Bassa nie ma świateł POSTOJOWYCH. Kibel ten posiada światła:
    Przód: Pozycyjne, mijania/drogowe
    Tył: Pozycyjne, Stop.

Trochę lektury…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dla jasności – ma na myśli że postojowe to takie które świecą sie na postoju kiedy silnik jest wyłączony.
    A w większości sprzętów o prostej konstrukcji tak działają tylko światła stop i awaryjne.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Filippo73
    Użytkownik

Macie rację, chodziło mi o pozycyjne, które są we wszystkich skuterach obecnie produkowanych i dopuszczonych do sprzedaży. Tak więc z przodu mamy pozycyjne, mijania, drogowe oraz kierunkowskazy. Z tyłu występują pozycyjne, stopy oraz kierunkowskazy. Usunięcie któregokolwiek z nich może skutkować utratą dowodu rejestracyjnego.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie