Szlif kymco agility 16+ 125 Naprawiac??

Siema
Wczoraj na swoim calkiem nowym kymco agility 16+ 125 zaliczylem pierwszy szlif. (Za duza predkosc na zakrecie i przyhamowanie przodem) Odrachana jest przednia prawa oslona - owiewka oslaniajaca nogi i przytarta jest rowiez odudowa tlumika. Jak.myslecie robic cos z tym czy nie warto? Jakie moga byc koszty takiej naprawy?

Jak tylko szlif, to się w ogóle nie zastanawiaj, tylko do roboty... ;)))

"Do roboty"? to znaczy do serwisu?

No a co? Chciałbyś całkiem nowego zezłomować, czy sprzedać na części za grosze?
A czy zrobisz to sam, czy dasz do serwisu... to już Twoja sprawa... ;)))

Druidzie, ale kolega pyta chyba, czy warto JUŻ naprawiać, czy poczekać na poważniejsze zajście... tak?
Nie wiem jak z tłumikiem, ale ja bym plastiki olał. Jak nie jesteś estetą i nie wnerwia cię taka szramka tu i ówdzie, to może maznąć czymś rysy na osłonie tłumika, żeby nie rdzewiało, i latać dalej.

No i tu muszę się z kolegą zgodzić... dla nieestety, to może być opcja... ;))))

Gdybym sobie kupił wymarzony jakiś sprzęt (np. śliczną Aprilkę), to bym malował/naprawiał..
Ale już swojego Kymkacza, kupionego by sprawdzić czy mi się podoba jazda, do nauki pierwszych kroków i jako muła roboczego - już nie. Dopiero przy poważnym spotkaniu z Panem Asfaltem.
To samo mam z samochodem. Gdybym miał wypieszczonego starego SECa, LandRovera lub RangeRovera, to bym latał ze szmatką i pucował. Ale mam Hyundaia, więc mimo, że był nowy, to czekałem na poważne obtłuczenie, a takich drobiazgów nie ruszałem. Żona go przez kilka lat ocierała z każdej strony, ale dopiero, jak ją napadł w garażu betonowy słup i były drzwi do wymiany, to poszedł do lakiernika, który zrobił już wszystko i znów jest jak nówka :-) Zobaczymy na jak długo...

arasz74 wiesz być może dla niego Kymkacz to wymarzony sprzęt :) Jakby nie było nowy kosztuje ponad 7tys + rejestracja wyjdzie z 8k a większość społeczeństwa kupuje w tych pieniądzach samochody. Względy estetyczne, jeśli przeszkadza Ci to naprawiaj, a jak nie to jeździj.

no w tych pieniądzach to nawet r1 kupi.

Dzieki chlopaki za opinie ;)
Zobacze ile wymiana bedzie kosztowala i zadecyduje, znowu tak strasznie to nie drazni oka