SYM Wolf 125

Witam
Proszę o wyrozumiałość ale stoję przed możliwością zakupu używanego(2015r) motoru SYM Wolf 125 o którym w internecie prawie nie ma słowa. Zastanawia mnie jak z awaryjnością tego sprzętu i dostępnością części zamiennych? Sprzedający twierdzi, że niedaleko jest serwis SYM’a(Lublin) oraz jest dużo części w internecie. Panowie i Panie jak to w końcu jest? Miał/ma ktoś taki motor i jest w stanie coś o nim powiedzieć? Jedyne informacje jakie o nim znalazłem pochodzą z roku 2016-18 dalej już cisza. Wiem, że marka jest mało znana i mało popularna. Wiele napraw jestem w stanie zrobić sobie sam więc serwisu bardzo nie potrzebuje a jedynie dostępności części zamiennych.
Pozdrawiam i liczę na pomoc :slight_smile:

sprzedający to sobie może twierdzić… co chce :D.
Jako posiadacz i użytkownik SYMa GTS (a wiec nie motocykla klasycznego tylko skutera - a skuterów SYM jest u nas dużo więcej) mogę powiedzieć że mamy 2-3 firmy w PL które mają duży zapas części… ale to są głównie części do skuterów i to też te najcześciej eksploatacyjne.

Chyba to Geronimo z Rędzin pod Częstochową ma najlepiej wypracowana pozycje dostawcy części do SYMów. Zadzwoń tam i sie spytaj jak stoją z cześciami do Wolfa - bedziesz miał info z pierwszej ręki. https://www.facebook.com/kymcoczestochowa/ masz kontakt

W przypadku WOLF-a który jest dość egzotyczny na naszym rynku to zapewne klocki, olej, łańcuch i zębatki to pewnie kupisz bez problemu a z pozostałych cześci to na allegro widziałem przedni błotnik i przednią owiewkę.
Wszelkie inne cześci zapewne na zamówienie i 5-15 dni czekania albo sobie sam nabędziesz np na ebay.de - ja jak szukałem do siebie termostatu to z niemiec miałem 3 dni i to bez marż naszych pośredników.

Ewentualnie mam również do kupienia Junaka 127 w tym wypadku dostęp części będzie chyba o wiele lepszy.

tylko że przy sym wolf to jest jakościowo schodek lub dwa wyżej. Nie jest to poziom hondy cbf/cbr 125 czy jakiejś yamahy 125 ale jednak wyżej niz junaki