Sym San Yang nie chce odpalić

skuter dwusówowy jest po wymianie łożysk,uszczelniaczy na wale oraz pierścionków. iskra jest, paliwo podaje bo świeca za każdym razem mokra,rozrzad jest ustawiony dobrze a nie chce odpalić tłumnik zdjałem .stał dwa lata i nie chce zagadać gaźnik czyściłem pomóżcie bo jestem zielony w tym temacie juz miałem teroche mechaników którzy mowili że zrobia a nie mieli pojęcia

zduniowie napisał:

skuter dwusówowy ,rozrzad jest ustawiony dobrze

Ciekawe... dwusuw z rozrządem... Pierścionki napewno założone dobrze ?

załóż tłumik i uruchom go przy pomocy wiertarki (od strony magneta),
w 2T bez prasy i innej tulei cylindra nie zmienisz ustawień "rozrządu" więc nie wiem co tam ustawiałeś

pierścionki dobrze mam nadzieje bo gościu który mi je dorabiał wytłumaczył jak założyć.przy pomocy wiertarki?bez akumulatora zapali?bo padł a z kopa jak próbowalem to raz poszedł ogień z wyjścia na tłumik jak wlewałem strzykawą pod świece też n ic chyba że za dużo na;lałem

Kumpel juz ponad rok jezdzi bez akumlatora. tylko na kopke pali. wiec sie da

wiec powiedzcie co jeszcze ewentualnie sprawdzic?

Zależy czy masz prąd stały ;p Wiem że niektóre skutery bez aku ani rusz !

tzn nie wiem ale jak nie przekrece kluczyka to iskry nie ma a jak przekrece to iskra jest oczywiscie bez akumulatora napiszcie od czego mam zacząć ewentualnie sprawdzac i jechac po kolei

a teraz jak proboje odpalić za pomocą wiertarki jak kolega napisał to raz jest iskra a raz nie ma wogole

a nie znacie kogos kto sie zna na skuterach i mogłby go naprawić?bo ja już nie mam pojecia okolice łęczyca kutno krośniewice woj łódzkie