SYM Orbit II 4T – ciągle zrywa pasek

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #191787
    niewinny98
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Witam mam problem z moim Sym`em . Ciągle zrywa pasek kupiłem juz dwa lecz nie mogę znaleźć paska o takich samych wymiarach ,pierwszy byl 7 mm za długi a ten drugi tylko 2mm , oddałem skuter do mechanika powiedział ze to wina napędu , wymienił mi jakieś łożysko i rolki na cięższe chyba 8 albo 6 gram. Rozebrałem pokrywę i pasek sie roztopił , i odwrócił się na 2 stronę , wiatraczek do chłodzenia cały stopiony co zrobić z tym fantem ? co może byc przyczyna ?

    #191869
    Deep_Nothingness
    Użytkownik
    • 9
    • 538Postów:

    Pytanie brzmi jakie łożysko? Możliwe, że poszło łożysko wałka korbowego i poprzez tarcia powstawała za duża temperatura, która niszczyła pasek jak i wspomniany wentylator na wariatorze.

    #191871
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    A ja obstawiam korektory momentu,trzymają pasek a wario pracuje i się grzeje.

    #191902
    screwer
    Użytkownik
    • 3
    • 24Postów:

    Jakie paski zostały założone i o które łożysko chodzi? Co i na co Ci wymieniono?

    #191983
    niewinny98
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Jeden pasek jakiś za 50 zl drugi za 20 zl , ale stawiam na ten korektor bo strasznie sie grzeje i jedzie stale 60 gdzie wczesniej rozwijał predkosc 80 km/h

    Łożysko wymienili w napędzi z tylu koła , i możliwe ze za mocno docisli hamulec i dlatego takie cieplo sie wydziela

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button