Sym Orbit 50 4T - jaki wariator?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Sym Orbit 50 4T - jaki wariator?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pawlaqse pawlaqse 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #86311 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pawlaqse
    pawlaqse
    Użytkownik

Witam. Szperając po forach i znajomych zalecono mi zmianę wariatora w moim skuterku. Zima tuż tuż, nie zamierzam go odstawiać, więc chciałbym jeszcze póki są dodatnie temperatury sobie na nim pośmigać. Pytanie moje do Was – jaki wariator? Zmienić potrafię, lecz dobranie wolę pozostawić komuś, kto się bardziej zna.
    + chciałbym też zmienić moduł, jaki polecicie? Oryginalny nie daje pełnego zakresu obrotów, nawet ten ,, odblokowany ”.

Był Sym Obrit 50 4T – 8kkm
    Było kilka fiatów Uno, była fiesta, był seicento.
    Był też Pugi 406 1.8 150HP+
    Jest Moto Magnus Caravelle 2t

#86427 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pawlaqse
    pawlaqse
    Użytkownik

Do tego chyba jeszcze sprężyny sprzęgła przydałoby się wymienić, jak go rozkręciłem i zobaczyłem jak to wszystko chodzi, to nie wygląda tak kolorowo jak na filmikach z YT.

Był Sym Obrit 50 4T – 8kkm
    Było kilka fiatów Uno, była fiesta, był seicento.
    Był też Pugi 406 1.8 150HP+
    Jest Moto Magnus Caravelle 2t

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Sym Orbit 50 4T - jaki wariator?
Informacje o Tobie: