SYM Joyride 125

Szukam używany skuter 125cc. Zaciekawił mnie Joyride, co o nim sądzicie?

moto.allegro.pl/sym-joyride-125-i2255091518.html

Mi się podoba. Kanapa fajnie wyprofilowana, zapewne bardzo wygodna. Sylwetka też ciekawa, duża szyba przednia. SYM - wiadomo, dobra jakość :)

Pietro napisał:

Szukam używany skuter 125cc. Zaciekawił mnie Joyride, co o nim sądzicie?
moto.allegro.pl/sym-joyride-125-i2255091518.html

Ten konkretny sprzedaje handlarz (wystarczy wrzucić nr. telefonu w Google).

Mnie nie przeszkadza, ze sprzedaje handlarz bo czasem lepiej kupić zadbany egzemplarz od handlarza, niż zarżniętą sztukę bezpośrednio od właściciela. Auta też kupujemy od handlarzy i jest ok ;)
Jest może ktoś na forum, kto śmiga takim sprzętem?

Tym bardziej, że Pietro jest doświadczonym użytkownikiem jednośladów i bez problemu zobaczy jeśli coś by było ze skuterem nie tak :) moim zdaniem warto, bo skuter bardzo fajny

Madi, nie wydaje Ci się że cena jest podejrzanie niska? Szukam fajnej używki 125cc, ale jak coś mnie zainteresuje to jest daleko, żeby zweryfikować stan :(
Mam też na oku Skippera,którego wybrałbyś, Joyride czy Skippera? ;)

moto.allegro.pl/piaggio-skipper-125-skuter-i2256443172.html

Pietro napisał:

Madi, nie wydaje Ci się że cena jest podejrzanie niska? Szukam fajnej używki 125cc, ale jak coś mnie zainteresuje to jest daleko, żeby zweryfikować stan :(
Mam też na oku Skippera,którego wybrałbyś, Joyride czy Skippera? ;)
moto.allegro.pl/piaggio-skipper-125-skuter-i2256443172.html

Kolego, jeśli szukasz 125ccm to proszę:
http://tablica.pl/oferta/skuter-yamaha-cygnus-xc125-jako-50ccm-IDYGX7.html

Skuter od forumowicza Skuterowo.com :)

Pietro dziwie sie tobie ze nie bierzesz tego sprzetu za taką kase , jest cos takiego jak telefon i sprawa ukrytej wady załatwiona , w koncu to nie jest taki majątek a 125 niczym nie odbiegają od szybkiego sprzetu - a SYM to juz dzis potega jesli idzie o skutery zobacz wyzsze silniki tez bym takiego chciał, a nawet jak by cos masz jakąs rekojme przy kupnie , nie wiem czy czesci nie podchodzą z kymco nawet bo to bratnie dusze silnikowe