SYM GTS

Witam
Przymierzam się do zakupu skutera SYM GTS 125 2011 rok 13970 przejechane ogólnie wszystko wizualnie jest ok poza wypłowiałą kierownicą i szyba ma żółty odcień . Czy to normalne w tych skuterach ? Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?
Poprzedni mój skuter to był peugeot eliseo 125 Ale było to bardzo dawno temu .Tak więc jestem zielony w tym temacie .
Z góry dzięki za pomoc i za wskazówki .
Pozdrawiam Paweł

2011 rok i 13 tys km? jeżeli jest nasz krajowy z wiochy gdzieś to jestem w stanie uwierzyć.
Jeżeli jest z zagranicy (fhranca najpszykład) licz śmiało 6-10 tys. km rocznie.
Szyba z 2011 nie powinna być wypłowiała. Tak jak i plastiki kierownicy. Jest szansa że był lepiony z cześci starszych niż 2011.
Aczkolwiek kluczowe powinny byc osobiste oględziny i stan oraz wynikająca z niego cena

Tu masz link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/sym-gts-125-evo-kat-b-raty-0-gwarancja-1000km-transport-pl-24h-burgman-x-max-ID6zOtBT.html
Podczas rozmowy z sprzedawca stwierdził że skuter jest po przeglądzie u nich i mechanicznie jest ok .
Ana jednym ze zdjęć ( bokiem ) widać żółty odcień szyby i nie wiem czy to tak ma być czy jest coś nie tak .

wg mnie to ulep.
13 tys km i brak klapki na pokrywie wlewu chłodniczego?
brak ciężarków na kierownicy po obu stronach
inny odcień przekroku i tej części przed kolanami
osłona wydechu nie jest oryginalna.
Zasadniczo wygląda jakby miał całkiem nie swój przód i do tego niezbyt kompletny

to wszystko mocno zastanawia w skuterze który ma raczej znikomy przebieg jak na rocznik.

Dzięki za pomoc . Nie zwróciłem uwagi na te elementy o których mówiłeś
Pozdrawiam Paweł .

tylko miej poprawke na to że ja oglądam niezbyt dokładne zdjęcia. aparaty też przekłamują. w naturze może być lepiej ale może też być znacznie gorzej