sym gts 125 evo czy jest wart ceny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? sym gts 125 evo czy jest wart ceny

Ten temat zawiera 49 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Jpson
    Użytkownik

Witam mam okazję kupić zadbanego sprowadzonego z Francji SYM gts 125 evo na wtrysku rok 2010 11tyś przebieg cena utargowałem się do 7500
    jaka jest wasza opinia czy wart jest takiej ceny?

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Jpson
    Użytkownik

Tak oglądałem je doliczyłem koszt transportu bo to dalekie oferty 2 link zbyt po obcierany brak klapki

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

http://olx.pl/oferta/sym-gts-evo-125-CID5-ID94Yoj.html#ea8e09c4fc
    Tego bym chętnie zobaczył z bliska, a może nawet podjadę któregoś dnia do tego handlarza tak z ciekawości.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

To jak tam chcesz gwarantuje ci że każdy handlarz na terenie całej polski za 200-300zl ci dowiezie.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Ja kiedyś skorzystałem z http://clicktrans.pl/ i można dobrą ofertę utargować.

Jpson
    Użytkownik

eadem napisał:

http://olx.pl/oferta/sym-gts-evo-125-CID5-ID94Yoj.html#ea8e09c4fc
    Tego bym chętnie zobaczył z bliska, a może nawet podjadę któregoś dnia do tego handlarza tak z ciekawości.

ja tyle na jego temat wiem transportu 450zł, 330km to model na gaźniku.
    Klapki brak po lewej stronie i to co widać lewa listwa dolna przy nóżce pęknięta.

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Jeśli nie ma dzwona lub silnika do remontu, to przy takich kwotach za taki rocznik ciężko wymagać idealnego wyglądu.

Zdjęcie profilowe Sosnowy_dziadek
    Sosnowy_dziadek
    Użytkownik

Ale widzisz, bo to jest jednak sporo siana jak za taką (z deka jednak wyeksploatowaną) używkę.

Będziesz z takiego zakupu… bardzo happy (dni pierwsze i dziewicze niemal zarazem), ale jest ryzyko, że ci niechybnie na czole wyskoczy… taka mała żyłka, dłoń twoja zamieni się w pięść, a gardło samo wyartykułuje słowa znamienite i w pamięć bardzo zapadające (czytaj. cykuta, etc.). 😉

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Sporo siana za 2011r z przebiegiem 12k? Ale ze względu na to że SYM..?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie