Sym Fiddle, źle działa wskaźnik paliwa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Sym Fiddle, źle działa wskaźnik paliwa

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe gg1985
    gg1985
    Użytkownik

Cześć,

Po włączeniu silnika wskazówka wychyla się na maxa w prawo, że niby pełny. Opada dopiero jak wyłącze silnik. Oczywiście bak prawie pusty.

Co to może być?

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

brak zwarcia do masy w obwodzie czujnika poziomu paliwa

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe gg1985
    gg1985
    Użytkownik

Chyba będzie do wymiany pływak, bo jak przekrece kluczyk i odepne kostke to wskazowka wraca do swojego polozenia, nie wraca tylko wtedy gdy pływak jest podlaczony. Probowalem go czyscic, ale nie pomaga. Chyba trzeba będzie kupic nowy, tylko nie wiem jaki…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

taki sam. skoro miałeś go w ręku to chyba umiesz go rozpoznać?
    http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=plywak+do+skutera&bmatch=base-relevance-aut-1-1-0613

Zdjęcie profilowe gg1985
    gg1985
    Użytkownik

No więc, podzwoniłem po paru sklepach i w jednym mają na zamówienie, ale kosztuje aż 100 zł zważywszy na to, że jest na sprzedaż to trochę drogo. Chciałbym Was zapytać, czy jak kupie nie ten sam, ale podobny na allegro to będzie mniej więcej działać?

Dokładny model to SYM FIDDLE II 50cm3 2011 rok

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pływak do chinola za 100zł? jakoś wątpię.
    Pokaż zdjęcie tego pływaka wyjętego z fiddla

Zdjęcie profilowe gg1985
    gg1985
    Użytkownik

Tak, 100 zł.

Wyjąłem i zrobiłem zdjęcie, proszę: https://drive.google.com/file/d/0B-8PkuSKPpUtYTlWZzVZRHFPdkU/view?usp=sharing

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    Zdjęcie profilowe gg1985
    gg1985
    Użytkownik

Ten co podałeś to na pewno nie będzie pasował, bo przecież ma 3 PINy, więc nawet się go nie włoży do wtyczki.
    W każdy razie dzięki za pomoc, będę obserwował allegro/olx może się pojawi coś do Fiddle’a.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wtyczusia na zdjęciu ma 2 kabelki a opisów nie czytałem tylko szukałem podobnego.
    Zresztą jeżeli są 3 to znaczy że ma obsługe tzw rezerwy – a na pozostałych 2 jest to co powinno być – czyli masa i sygnał na licznik.
    Ale fiddle II 50cm to 100% chinola i pasują elementy od chinoli więc się nie ma co zastanawiac nawet.
    Aby długość ramienia pływaka mniej więcej pasowała – już kształt mniej bo zawsze można je wygiąć

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie