swieze ceny rejestracji ubezpieczenia skutera powyzej 50ccm

Może komuś się przyda, w Warszawie za przerejestrowanie skutera- kategoria motocykl kosztuje 121,50zl a ubezpieczenie w pzu bez zniżek i ze zwyżką za wiek 165zł. W pzu maja limit młodocianego kierowcy do 26lat. Polecam przychodzić do wydziału komunikacji o 6 rano jak ktoś nie chce później tracić czasu. Ja przybyłem o godzinie 11:00 wyszedłem o 15:30 - wydział komunikacji na Mokotowie na wiktorskiej. Dziennie wydają 120 numerków, wydział czynny jest od 8 do 16, wiec kto nie zdąży pobrać numerka, ten czeka na chybił trafił. Zazwyczaj z 12 okienek do rejestracji działają 4, reszta albo zamknięta albo jest tylko do wydawania twardych dowodów. W dodatku w urzędzie jest "przerwa" od 11 15 do 11 45. KOCHAM POLSKIE URZĘDY. W zeszłym tygodniu rejestrowałem swój skuter, a wcześniej razem z kolegą jego skuter i za każdym razem 4 godziny wyjęte.

W Poznaniu rejestracja 111,50 zł a ubezpieczenie najtańsze jest w PZU bez znizek na cały rok dla osoby pow 26 roku zycia 68 zł czas oczekiwania w poniedziałek Starostwo Powiatowe ul Jackowskiego 1,5 h - dane z 14-06-2010

W Mławie rejestracja 110 zł, a ubezpieczenie PZU bez zwyżek ani zniżek 88 zł. Czas oczekiwania na tablice od 2 do 7 dni. Trzeba być 1,5 h przed otwarciem to jest szansa, że szybciej.

W Raciborzu rejestracja motocykla kosztuje gdzieś w granicach 120zł.
Czas: maksimum godzinka.

w Katowicach 111,50zł. Ubezpieczenie (ja płaciłem za pierwszy 68 a za drugi 65) na miejscu można załatwić od reki i w ciągu 2-3 godzin można mieć zarejestrowany sqt

Hello, dziś zarejstrowałem swoje moto za cenę 110,50zł w Kwidzynie :) ( pomorskie ) natomiast OC w Concordii wyniosło mnie zaledwie 56zł. Pozdrawiam

W Będzinie rejestracja 110 pln , a ubezpieczenie w PZU 50% zniżek 29zł

Panowie, Wy wszyscy macie skutery zarejestrowane jako motocykle????
Jestem pod wrażeniem!

Dzizas, ludzie - czytajcie temat - chodzi o skuter pow. 50 ccm...

111,50, a właściwie 110+opłata ewidencyjna 1,50 PLN to kosztuje rejestracja motoroweru. Wszędzie. Motocykla - odpowiednio więcej, wygląda na to, że o dychę - różnica w cenie tablicy(motorowerowa 40 zł z tego co pamiętam, motocyklowa więc 50, ale mogę się mylić co do tej pierwszej).