Świeca zapłonowa w toros f16

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Świeca zapłonowa w toros f16

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Gdzie znajduje się świeca zapłonowa w toros F16?
    W instrukcji mi piszą, że mam ją wymienić po 2 tys km.
    Jakie są objawy, że trzeba „już wymienić” ?
    Na razie skuterek mi ładnie odpala, chodzi i wgl.
    Konieczna jest wymiana tego? Na razie hajsu nie mam.. poszedł na gps’a i gniazdo zapalniczki.
    Co może mi się stać jak nie wymienie tej świecy?

Oczekuje na odp. W sprawach związanych ze „świecą zapłonową” jestem zielony.

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Świeca znajduje się w cylindrze, nałożona na nią jest fajką, którą ściągasz i ukazuje Ci się świeca^^ wykręcasz kluczem do świec i obczjasz 😀

Świeca zużyta to taka z „wyrobionymi” już elektrodami, że np iskra słabsza może dochodzic itd.

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dobra, rozumiem. A jak poznać, że trzeba wymienić świece? Co się będzie działo, lub nie będzie się działo?

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Jak świeca padnięta to będzie gasł, przerywał, dławił się itp

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Aaaa no to jak na razie mam spokój z tym gównem (świecą). 😉

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Świecy nie wymienia się co 2tyś lecz czyści. Wymiana co 5tyś. Przebieg 5tyś. km do wymiany świecy jest podany niejako asekuracyjnie, aby nie było z nią problemów w trakcie jazdy. Dlatego mimo że świeca jest dobra, ale na liczniku stuknęło 5tyś. zaleca się wymienić ją na nową.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pietro napisał:

Świecy nie wymienia się co 2tyś lecz czyści. Wymiana co 5tyś. Przebieg 5tyś. km do wymiany świecy jest podany niejako asekuracyjnie, aby nie było z nią problemów w trakcie jazdy. Dlatego mimo że świeca jest dobra, ale na liczniku stuknęło 5tyś. zaleca się wymienić ją na nową.

W instrukcji mam napisane jak wół „Świecę zapłonową należy wymienić po przebiegu ok. 2000 km.”, no ale oczywiście wierze zdanym użytkownikom – tobie, niż wyczesanej instrukcji, w której chcą tylko aby ich serwisy kasę zarabiały 😉

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Być może do instrukcji wdarł się błąd? Albo Toros f16 posiada świece skrajnie niskiej jakości? w co wątpię…

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie