Światła - Vitality 2T - problem ze światłami

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Światła - Vitality 2T - problem ze światłami

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Michał 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #134276 Odpowiedź

Michał
    Użytkownik

Witam, ostatnio miewam klopot ze światłami w vitality. Gdy włączam światła (do normalnej jazdy) wszystko się świeci, ale czasami widzę, że środkowa żarówka nie świeci (dziwne jest to że jak włacze długie to i tak sie swieci). Poprawiam wtedy tam kostkę i kabelek od żarówki i normalnie świeci, potem wsiadłem na skuter a żarówka znów zgasła. W czym może być problem? Myślę, że to gdzieś przewód, bo wystarczy, że poruszam kabelkiem i światła się włączają. Jak można to naprawić?

#134290 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

wymień kostkę, może też być winny regulator napięcia

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #134332 Odpowiedź

Michał
    Użytkownik

A jak wyjąć tą żarówkę? Nigdy tego nie robilem. Myślę, że trzeba poprawić coś przy styku żarówki z kostką

#134342 Odpowiedź
    ziomek1
    Użytkownik

trzeba rozkręcić cały przód

#134359 Odpowiedź

Michał
    Użytkownik

Nie no przodu chyba nie trzeba, bo jak z tyłu rękę włoże, to już czuję tą kostke i przewody oraz gumową osłone. Nie wiem tylko czy to trzeba szarpnać, czy odkręcić, nie chce zepsuc

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#134386 Odpowiedź

Michał
    Użytkownik

Nikt nie wie?

#134390 Odpowiedź
    ziomek1
    Użytkownik

ja jak wymieniałem żarówkę to cały przód rozkręciłem mimo to że jest dojście od dołu

#134395 Odpowiedź

Michał
    Użytkownik

okej, dzięki 😉

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Światła - Vitality 2T - problem ze światłami
Informacje o Tobie: