Światła awaryjne w skuterze przez centalkę alarmu

Witam
Chciałbym domontować do swojego keewaya światła awaryjne. Czasami muszę postawić skuter na wąskiej nie oświetlonej drodze i już raz ktoś mi w niego prawie nie uderzył. Na forum znalazłem kilka pomysłów na zrobienie takich świateł ale jest z tym taki problem że polecają albo dodać nowy przerywacz albo spiąć lewy i prawy kierunek kablem z wyłącznikiem. Ale taki pomysły mi się nie podobają.
Ja mam pomysł taki żeby wykorzystać instalację obecną i wpiąć się pod centralkę alarmową.Kiedy uruchamia się alarm mamy sygnał dźwiękowy i migają wszystkie kierunki. Nie jestem jakimś specem od elektryki ale w tym momencie alarm musi dawać prąd na kierunki. I teraz czy była by możliwość wpięcia kabli z akumulatora przez wyłącznik właśnie w kable od alarmu ? Bo wydaje mi się że alarm nie ma osobnego przerywacza tylko wykorzystuje przerywacz ten w skuterze. Chętnie się z tym pobawię ale nie chce jakiegoś zwarcia zrobić czy czegoś spalić, bo nie wiem czy wprowadzić tylko plus czy jakoś plus i minus.
http://alternativeos.pl/19010901.JPG
Z schematu widać że alarm jest podpięty kablem (R - czerwonym) z akumulatorem. (2 kabel od lewej przy centralce). I kierunki są podpięte pod centralkę kablami (drugi i trzeci kabel od prawej przy centralce). I teraz pytanie czy ja te kable mogę jakoś połączyć, czy jak. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc