Swap z silnika 50 2t na 125 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Swap z silnika 50 2t na 125 4t

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe sebalagiewniki
    sebalagiewniki
    Użytkownik

Witam przymierzam się do wymiany silnika w moim euroboju. w związku że mam zmieniać z 2t na 4t wiem iż czeka mnie zmiana w instalacji elektrycznej czy ktoś wie jaka ? Co muszę zmienić by wszystko działało jak należy.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

raczej tylko moduł nic więcej no chyba że 125 4t ale z zapłonem dc [prąd stały a teraz masz na zmiennym] wcześniej iskra z cewki zasilania w statorze a w dc jest z aku i lub ładowania więc już grubsza robota.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe sebalagiewniki
    sebalagiewniki
    Użytkownik

Ale jeśli chodzi o rozmieszczenie poszczególnych żył to czy jest takie samo jak w 2t mam zamiar wymienić gniazda do regulatora i modułu bo reszta musi być zgodna. działanie jest takie samo tylko podzespoły są troszkę inne (przynajmniej tak mi się wydaje) jak bym miał schemat instalacji 2t euroboya to bym pokombinował ale nie potrafię znaleźć w sieci.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie