SWAP silnika na 250cc

Witam. Mam pytanie czy da sie wstawic taki silnik do junaka 901 http://allegro.pl/silnik-nie-125-a-250-junak-romet-zipp-barton-i6312765126.html
Obecnie mam 72cc prosto z salonu. Moze ktos probowal takiego czegos. Ewentualnie czy silnika 150cc dalo by rade wyciagnac 20 koni?

Chcesz wstawić do motoroweru silnik 250? A kto Ci klepnie przegląd okresowy? Jak już się rozpędzisz to jak się zatrzymasz na tych byle jakich hamulcach? A co ja się złapiesz na suszarkę pędząc motorowerem 130 km/h? A jak spowodujesz wypadek, to kto będzie za szkody płacił? To już nie zdejmowanie blokad z wariatora ale być może bardzo kosztowny w konsekwencjach swap. No chyba że jeździsz tylko po zamkniętych torach.

Daj spokój to jakiś gimbus pisze. Szkoda czasu na odpowiadanie. Współczuje takim braku rozumku albo tego drugiego elektrona go w główce gania pierwszy.

Nie gimbus tylko pelnoletni obywatel polski. PO drugie nie mam tyle kasy by motor kupic z wieksza pojemnoscia jedyne moge kupic silnik do tego motoru. po trzecie mege jezdzic na 125 na kat b

po czwarte jak bartek84 pisze to już spora moc i heble do tego mogą być za słabe, po piąte tak możesz na b śmigać na 125 ale jak zapewne wiesz 250 jest większe od 125. Po szóste w twoim junak jest silnik poziomy a cen jest pionowy i na pewno mocowania będą inne.