Swap minarelli do chinola 139QMB. Parę pytań.

• This topic has 8 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 12 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam, planuje swap minarelki horizontala do skutera romet 747 – typowy chińczyk z silnikiem 139QMB. Zakładamy, że mam silnik i mocowania dobre do założenia go w ramę. Pytanie co jeszcze potrzebuje? Jak to wygląda z elektryką itp? Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi!

Anonim
    Gość

Wydaje mi się ze w 4t jest taki zapłon jak w keewayu czyli musisz od tego rometa załozyc zapłon do tego minarelli (jeśli pasuje) chyba ze uda ci się przerobic i podpiac zapłon od minarelli. Pomijajac mocowanie silnika to chyba tyle 😛

Ps: Mozliwe będzie tez ze cewka nie będzie wyrabiac i moduł 😛

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

nie lepiej do chinola wsadzić silnik p/g?? Przynajmniej mocowań byś nie musiał przerabiać 🙂

co do elektryki to będziesz musiał chyba przerabiać całą od zapłonu do cewki przez moduł 🙂 Bo wydaje mi się że 4T ma inny zapłon niż 2T 🙂

Anonim
    Gość

trzeba całą elektryke zmieniac :-/
    napisz do danielo321 on się teraz w to bawi 😆

Anonim
    Gość

dla mnie to za duzo roboty ;/ i z elektryka się bawic…i jeszcze przeróbki jakieś robic…ale skoro ci się chce robic i wydawac kase (i tracic nerwy) to rób tą elektryke

Anonim
    Gość

mój kumpel kupił silnik od PGOi cała elektryke iu kumpla pospawali rame i lelektryke polozyli od tego PGO i działa wszytsko . a skuter to speed z biedronki 😀

Anonim
    Gość

Kolejne pytanie do kogoś kto już się bawił w swap P/g do chin… W chinolach są 2 amorki z tyłu, w P/G tylko 1… CO z tym fantem?

Anonim
    Gość

nie w kazdych. a po za tym spokojnie wystarczy jeden … drugi jest montowany na mocowaniu ktrory laczy os kola z karterem i jeszcze do tego przykrecony jest tam wydech . no wiecie oco mi biega

Anonim
    Gość

danielo321 robi swap z silnikiem od p/g a ma motobi orlik 😛

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button