Swap aprili Sr 125 na 180

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Swap aprili Sr 125 na 180

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam,
    z racji tego że nie znalazłem podobnego tematu zwracam się z proźbą o radę mianowicie w mojej sr-ce silnik już nie miećwa się tak dobrze i zamiast robić remont planuje zrobić swap , myślałem nad silnikiem P/g 180 LC ale nie jestem pewien co do elektryki i do mocowań silnika.
    Chciałbym wiedzieć co trzeba było by jeszcze dokupić ewentualnie. Z góry dzięki

Anonimowy

w sr jest silnik p/g ?? bo jezeli tak to silnik powinien podejsc bez problemu , co do elektryki to kostki moga się róznic ale liczba kabelków i sposób ich podłaczenia mysle będzie ten sam

oczywiscie jezeli mówimy o swapie z 2t na 2t a nie mix bo z tego co wiem 4t maja 2 amory

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

tak , tak w sr jest silnik p/g a oczywiście z 2T na 2T

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie