Suzuki rg 80 by Parki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam
    Chciałbym przedstawic wam moje rg :-> Kupiłem je 14.07.09r. wracałem nim 60km bez rejestracji Jest sprowadzone z niemiec i zarejestrowane na 80cm3. Za rg dałem 2200zł. Do wymiany jest tylko szybka przednia. W niemczech jeździł nim dziadek i chyba zaliczył szlifa Gdy go kupowałem miał przebieg 14926km, więc nie duży Aktualny przebieg to 15060km. Przednia czacha i błotnik będzie małowane na fioletowo orginał Tak to w niej jest wszystko w porządku i elegancko chodzi:P Przełożenie jest na moc i przyspieszenie. Najszybciej leciałem 97km/h 😛 . W styczniu zaczne kurs a1 😆 i wtedy dopiero będę latał 😉 . Planuje w niech zrobić szlifa na 90ccm :mrgreen: i jakis sportowy wydech 😉
    Teraz foty :->

Pozdro :mrgreen:

Anonim
    Gość

Ale brzydki :/ Ja tam bym rejestrował i śmigał, a nie czekał na A1 😀

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Jaki brzydki ;p RG ma swój urok 😀 Sam miałem kupić, szukałem jakiegoś 80/50 ale w koncu zrobiłem A1 i dosiadam TDRki ;p

Ale fajne RG 🙂 Ciekawie się tym jeździ 😉

Oby służyła 😉

Anonim
    Gość

szczerze to ono jest paskudne. jest za kwadratowe i za starą stylistykę ma wgl jaki to rok??

Anonim
    Gość

Jasiu226 napisał:

a nie czekał na A1 😀

Tak jak ja 😛

Właśnie – nie napisałeś jaki to rok 🙂

Anonim
    Gość

rok to 1994r. 😉
    a mi się tam podoba no na razie śmigam bez rejestracji i bez prawka ale nie daleko :mrgreen:

Anonim
    Gość

ladna ladna 😉 zawsze mi się podobaly bo sa inne ;)) a moze lampe w zadupek wpasujesz i mini migacze ??

Anonim
    Gość

Parki94 napisał:

Przełożenie jest na moc

Jak może być przełożenie na moc? Moc jest przekładana na koło, a przełożenie może być na v-max albo na przyspieszenie. 😉

Anonim
    Gość

Nie no trocha kanciata , no ale kiedyś robili takie , ogólnie spoko …

Pewnie chodziło o przyspieszenie ;D

Anonim
    Gość

Kowal napisał:

Jak może być przełożenie na moc?

chodzilu mu pewnie o rozmiar zebatek na przyspieche a ty juz się czepiasz kowalu ;)) zrob tak jak mowilem z ta lampa w zadupek wpasuje ;)) a rg ma swuj urok 😉

Anonim
    Gość

kurde jakbym miał kupować 80 to w życiu bym nie kupił 80/80 ;d , a jak już bym robił A1 to bym kupił 125 . No ale to tylko moje zdanie . Szczerze mówiąc RG mi się nigdy nie podobało 😉 oryginalnie , ale przerobione na street’a wygląda całkiem , całkiem 😀 . Może byś się skusił go przerobić ? A neos’a sprzedałeś??

Anonim
    Gość

ja chciałem na 50 rejestrować ale nie umiem załatwić przeglądu :-/ więc robie a1 :mrgreen:
    a zębatki mam na moc zrobione a za tym idzie przyspieszenie :->
    przełożenia nie będe zmieniał bo mieszkam w mieście i wole mieć fajne przyspieszenie niż jechał te 115km/h a w mieście nie będę miał gdzie się rozpędzić do tej prędkości 😛
    no myślałem nad lampą w zadupku i to zrobie ale na razie w ogóle kasy nie mam, bo jeszcze na rejestracje muszę wydać 500zł i na prawko :-/
    na streeta może…. przerobie ale nie obiecuje muszę to jeszcze przemyśleć 😉
    a jakbym na streeta miał przerabiać to doradźcie co mozę fajnego zrobić 😆
    a neoska sprzedałem 🙂

Anonim
    Gość

Na pewno wywal całą tą przednią owiewe wielką 😛

Anonim
    Gość

no i ogarnij tył i będzie good 🙂

Anonim
    Gość

wywal tą przednią owiewke z lampą wraz z tymi bocznymi co jest na nich naklejka „RG” daj jakąś fajną owiewkę do tego nie będę mówił jaką bo każdy ma swój gust :
    http://allegro.pl/19081_owiewki.html?id=19081&view=gtext&order=p&change_view=1

Do tego pług pod silnik , prosta kierownica : http://allegro.pl/item686950723_kierownica_sport_enduro_street_super_4_kol_od_ss.html

Może inny kolor i będzie bajka ;D ..

Anonim
    Gość

Courte mówiąc pług pod silnik co masz na myśli tez orginalny??
    czy jakiś inny?? 😉

Anonim
    Gość

Jakiś inny 😉 ..

Anonim
    Gość

I co robisz cos z ta rg ??

Anonim
    Gość

Nie rób street’a, zrób mały lifting zadupka(zmniejsz go i wyostrz) i będzie the best 😉 Bez owiewek z przodu fajnie się nie jeździ 😉

Anonim
    Gość

Ja nie mam żadnej wywalonej owiewki, a przy 130 jedzie się normalnie 😛
    Wywalaj ten przód a nie gadaj 🙂
    Dywer się nie zna …

Anonim
    Gość

RudY napisał:

Ja nie mam żadnej wywalonej owiewki, a przy 130 jedzie się normalnie

Tak, ale jak chcesz pojeździć w trochę gorszą(wiatr, deszcz, chłód) pogodę, niż upał, to bez odpowiedniego ubrania wiele się nie najeździsz bez owiewek.

Anonim
    Gość

Jak dla mnie to wywal przód i luknij do mnie jak mam lampe zrobioną i zrób podobnie, wywal owiewki, zerżnij tyłek i wyostrz go, zamontuj w nim lampe tylnią tą od hamulca bo u ciebie wygląda strasznie, wywal też to coś co masz uczepione do tyłka , najlepiej to z jakiegoś wiekszego moto możesz sobie lampe wpasować, kierownica tak jak pisali wyżej prosta będzie lepiej wyglądała w streecie 😉

Pozdrawiam

Anonim
    Gość

powiem tak zastanowie się i dam znać bo na razie do teraz byłem na nie ale znowu mnie trochę przekonaliście żeby streeta robić i teraz mam mętlik w głowie 😆
    pożyjemy zobaczymy 😛
    rg stoi już na śląskich rejestracjach :mrgreen:
    już zrobiłem 300km bez żadnych problemów i bez prawka 😉
    w zime planuje trochę porobić w rg 😆

Anonim
    Gość

No to ładnie tablice już są.
    A co planujesz robić przez zimę dokładnieją 🙂

Anonim
    Gość

danielo w zimę chcę całą rozebrać, zrobić szlif na 90 😀 , posklejać przód i pomalować, różne pierdoły, wszystko poczyścić i też pomalować ramę i teraz mam dylemat bo nie wiem czy na srebrny taki jak jest czy na czarny mat :-> co byście poradziliż? :mrgreen:
    kupiłem szybkę w okazyjnej cenie 😆 i mini kierunkowskazy na przód białe 😛
    jutro postaram się dać foty 😉
    RG już zrobiłem 600km i na razie się super sprawuje byle tak dalej :mrgreen:
    na dzień dzisiejszy v-max 105km/h :->
    a i jeszcze bym o najważniejszym zapomniał NIE ROBIÊ STREETA!!! 🙂
    kwestia gusty mi się takie rg podoba 😉

Anonim
    Gość

Parki94 napisał:

danielo w zimę chcę całą rozebrać, zrobić szlif na 90 😀

rozstaw szpilek i konstrukcja cylindra pozwoliż żebyś nie przetarł się do kanałów doprawadzających paliwo do cylindra xD

Anonim
    Gość

Przecież paliwo chodzi po cylku… Z gaziora do cyla.

Anonim
    Gość

Niger, ee no co Ty, na prawde? 🙄

Anonim
    Gość

Tak.

Anonim
    Gość

kurcze, to ja myślałem że przez gaźnik wylatują spaliny a z wydechu pobiera mieszankę a po cylindrze to woda chodzi.. 🙄

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button