Suzuki Marauder 125 czy Hyosung Cruise II 125

Cześć :slight_smile: mam zamiar kupić w sierpniu swój pierwszy motor :slight_smile: i z racji moich finansów (a kasa jeszcze potrzebna na kask i strój) i dostępnych ofert mam do wyboru właśnie te 2 modele :slight_smile: jakie macie rady jak uważacie który lepiej zakupić?

a jakie to roczniki ? jaki stan? przebieg?

Oba z tego co widzę to będę mógł wyrwać roczniki 1996-2000 max i do tego wszystkie mają chyba przebieg około 20-26 tyś przebiegu :slight_smile: szukam właśnie dobrego choppera/cruisera tak 2500-3500 tyś zł (bo jeszcze koło tysiaka na kask i rękawiczki zostawiłem oraz żeby mieć kilkaset zł na ewentualne dokupienie szybki, podparcia dla pasażera czy jakąś lekką naprawę tego sprzętu :stuck_out_tongue:

jak wierzysz że 21-25 letni motocykl ma 26 tyś km przebiegu to gratuluje.
Oba są stare, zapewne zużyte i bedzie problem z cześciami lub bedą one drogie. Zapewne opony, oleje, płyny, łańcuszki z zębatkami bedą do wymiany na start.
DO tego przez te ponad 2 dekady nieznana ilosć nieznanych kowali i rzeźników wsadziła w nie łapy…

Wg mnie jak nie masz znajomega mechanika lub BARDZO ale TO BARDZO kumatego motocyklisty który go z tobą zobaczy przed zakupem - to sie w to nie pchaj. Bo koszty postawiania takich gruzów na nogi mogą cie bardzo rozczarować.