Suzuki Marauder 125 czy Hyosung Cruise II 125

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #724493 Reply
    Mateusz Procyszyn
    Uczestnik
    • 1

Cześć 🙂 mam zamiar kupić w sierpniu swój pierwszy motor 🙂 i z racji moich finansów (a kasa jeszcze potrzebna na kask i strój) i dostępnych ofert mam do wyboru właśnie te 2 modele 🙂 jakie macie rady jak uważacie który lepiej zakupić?

• Ten wątek został zmodyfikowany 2 miesięcy temu przez Wombat. Powód: zmiana grupy
    #724507 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

a jakie to roczniki ? jaki stan? przebieg?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#724577 Reply
    Mateusz Procyszyn
    Uczestnik
    • 1

Oba z tego co widzę to będę mógł wyrwać roczniki 1996-2000 max i do tego wszystkie mają chyba przebieg około 20-26 tyś przebiegu 🙂 szukam właśnie dobrego choppera/cruisera tak 2500-3500 tyś zł (bo jeszcze koło tysiaka na kask i rękawiczki zostawiłem oraz żeby mieć kilkaset zł na ewentualne dokupienie szybki, podparcia dla pasażera czy jakąś lekką naprawę tego sprzętu 😛

#724581 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

jak wierzysz że 21-25 letni motocykl ma 26 tyś km przebiegu to gratuluje.
    Oba są stare, zapewne zużyte i bedzie problem z cześciami lub bedą one drogie. Zapewne opony, oleje, płyny, łańcuszki z zębatkami bedą do wymiany na start.
    DO tego przez te ponad 2 dekady nieznana ilosć nieznanych kowali i rzeźników wsadziła w nie łapy…

Wg mnie jak nie masz znajomega mechanika lub BARDZO ale TO BARDZO kumatego motocyklisty który go z tobą zobaczy przed zakupem – to sie w to nie pchaj. Bo koszty postawiania takich gruzów na nogi mogą cie bardzo rozczarować.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Suzuki Marauder 125 czy Hyosung Cruise II 125
Twoje informacje:

Back to top button