Suzuki Katana, brakuje paliwa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Suzuki Katana, brakuje paliwa

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Posiadam suzuki katana z 2003r. Ma przejechane ok 10k km. Problem polega na tym, ze kiedy chce dodac gazu silnik nagle traci moc i nie przyspiesza. Regulacja gaźnika nic nie daje. Aktualnie mam ustawiona maksymalna dawke paliwa bo przy mniejszych nawet nie chce odpalic. Jakies rady, co zrobić z tym fantem?

Anonimowy

Czyściles gaźnik i filtr?? Cos zmieniales czy działać działać i przestał?

Anonimowy

filtry i gaźnik wyczyszczone… Problem pojawil się nagle, bez widocznej przyczyny. tez myslalem, ze to zanieczyszczone paliwo, ale to nie to.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

sprawdź kompresacje, może po prostu za dużo paliwa i go zalewa? Robiłeś coś przy nim jak to się stało??

Anonimowy

Moze dokladniej opisze co się dzieje. A wiec, silnik wchodzi na obroty i ciagnie, ale zaraz traci moc. Czasami odrazu, a czasami mogę przejechac kilkanascie metrow.

Anonimowy

Gaźnik do regulacji

Anonimowy

Też mi się wydaje że trzeba porządnie wyregulować gaźnik, u mnie tak było jak miałem za dużo powietrza i pomogło przykręcenie śrubki od powietrza w gaźniku.

Anonimowy

Sprawdź koniecznie kompresją!! I simeringi!!

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie