suzuki katana AY 50 AC performance ..problem...

mam problem ze skuterek suzuki katana 50 AC , po przejechaniu około 10 km (rozgrzaniu) przerywa w zakresie predkości od 43 do 50km/h po przekroczeniu tej bariery jedzie normalnie , wymieniona świeca , membrana , gaźnik . fajka świecy . może miał ktoś taki problem , proszę o pomoc ,. dodatkowo dodam ze niszczy świece raczej przegrzewa . powinien hodzić 6 i 7 a 8 przegrzewa

jeżeli topi świece to regulacja gaźnika sie kłania

regulowany był na wszystkie sposoby , zamówiłem nowy może ten ma jakąś wadę bo też był nowy

ale dysze dobierałes czy tylko kręciłes tym co masz?

wymieniony gaźnik na nowy i jest lepiej ale zaczął przerywać na dołkach …podejrzewam impulsator . niekiedy jak sie stawia na centralny podnóżek to zgaśnie od drgań

a czy ten nowy gaźnik został sprawdzony? wyregulowany? sprawdzony pływak i poziom paliwa? dobrana dysza? zamontowany prawidłowo?
a może masz po prostu luźny kabel na świecy w fajce, luźna fajke lub gdzieś ci ginie masa lub przerywa stacyjka

kabel od impulsator sprawdzę … reszta sprawdzana na 10 strone … gdy stoi i cie go rozgrzeje to ok . teraz jak jade op dołkach to niekiedy przerywa tak jakby co drugi obrót silnika palił na chwileczkę .

jakoś tak dziwnie wątpie że sprawdzałes zawór iglicowy i że regulowałeś pływak zgodnie z manualem. ale mogę sie mylić

pływak na 5 mm ustawiony . iglica 3 kreska najwyższa . poprzedni gaźnik był ustawiany tak samo . mam 2 kawasaki 500 Gpz i ustawialem gaźniki i smigaja aż miło w jednej nawet stroiłem gaźniki z wydechem bo ma założone stożkowe filtry i był problem . a z tym badziewiem to już nie wiem co robić a nie ma u nas w okolicy jakiegoś znawcy 2T.