Suzuki gr 80(części)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #636618 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

Witam mam suzuki gr 80(2t-dwusów) rok 1993. Od jakiego innego motoroweru lub motocykla np 125 będą pasować części do suzuki gr 80? Chodzi o części zamienne silnika np cylinder,głowica itp.

#636621 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

z tego co internety piszą to raczej z niczego, może kilka cześci z wersji 50cm ale raczej nie cylinder 🙂

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#636657 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

Dzięki za informację. Powiedz mi kolego co to jest jak mam na biegu a klamka sprzęgła naduszona i pcham Moto to koło hamuje. Coś ze sprzęgłem? Proszę wyjaśnić, opisać. Nie mam jak narazie pojęcia ma ten temat. Zdobywam doświadczenia, wiedzę. Przed suzuki miałem skuter. Więc nom uczę się.

#636663 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

może być sprzęgło co nie wysprzęgla do końca

#636665 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

Czyli naciągnąć sprzęgło?-Wiem jak to zrobić(teraz film oglądałem). A jak to nie będzie to to jaka inna przyczyna może być?

#636668 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

uszkodzone sprzęgło lub mechanizm wysprzęglania

#636669 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

Ok. Jeszcze jedno pytanie ile kosztuje zarejestrowanie motoroweru 50ccm? Chodzi mi o ten rok. Albo z tamtego roku. Chcę orientacyjnie wiedzieć ile to kosztuje.

#636670 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

google >>> koszt rejestracji motoroweru

#636819 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

Mam taki problem że Moto nie reaguje na śrubę od obrotów. Czyli muszę wyczyścić gaźnik tak?

#636823 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

być może ale nie tylko. śrubka od obrotów (zderzak przepustnicy) czy śrubka od składu mieszanki – co też ma wpływ na obroty.
    Jeżeli nie reaguje na śrubke od składu mieszanki (dozującą powietrze) to może sobie po prostu jakieś powietrze ciągnie z jakiejś nieszczelności

#637008 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

rozebranłem gaźnik i przedmuchałem. zmieniłem Położenie iglicy na 2 rowek od góry. przedtem było na 2 od dołu. w gaźnik tam gdzie ustawia się ilość paliwa pływakiem to na pływak u zgiąłem blaszkę w górę tam gdzie styka się z ta igła zaworkiem nie wiem jak to się nazywa. ale chciałem zrobić tak żeby trochę prędzej zamykał dopływ paliwa do komory.
    nadal nie reaguje na śrubę wolnych obrotów i chyba nawet na śrubę paliwowego-powietrznej też nie. dodam że nie ma podłączonego dozownika a jakby był to idzie wąż do gaźnika. myślę żeby zatkac to np do węża wkręcić śrubę. bo sam robię mieszankę paliwo+olej.
    Mam też problem nr 1: przedtem też tak było jak kupiłem ale nie aż taki jak teraz a więc: gdy przechyle Moto na prawą stron obroty maleją, gdy jest Moto prosto obroty rosną i nie schodzi z obrotów.
    problem nr 2: leje się paliwo z gaźnika z dołu.

Pytania nr 1 jak ustawić iglice żeby mniej palił? i co jeszcze ustawić?
    nr 2 jak ustawić żeby wcześniej zamykał dopływ paliwa na pływak?
    nr 3 czy jak będzie zamykał wcześniej dopływ paliwa do komory to można zatrzeć silnik?
    nr 4 jak wyregulować gaźnik 2t z ssaniem manualny? + ssanie jest w dół czy w górę?

#637028 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

umieść mi ten temat 6 raz w osobnym wątku to ci blokne konto.

#637041 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

Sorki. Wypowie się ktoś? W poniedziałek mam wolne i chcę wykorzystać czas na naprawę Moto.

#637042 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

jak się ktoś wypowie to NA PEWNO to zobaczysz. Przestań to podbijać kolejnymi dopiskami bez sensu. Ileż razy można prosić o to samo tu i na PW

#637069 Reply
    fast125
    Uczestnik
    • 3

Dziś zauważyłem wyciek paliwa jak wszedłem do garażu. To nie jest z gaźnika. Od dołu przekładni było mokre. Szedłem drogą mokrą od paliwa i nigdzie indziej nie cieknie.
    Zmieniłem w gaźniku wcześniej żeby szybciej zamykał dopływ paliwa. I ustawiłem rowek na iglicy 2 od góry. Przedtem było 2 od dołu. I jeszcze z pod gaźnik też leci paliwo. Ale założyłem wężyk. Doradzi ktoś???? Wyżej jest wszystko napisane co wczoraj zrobiłem.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Suzuki gr 80(części)
Twoje informacje:

Back to top button