Suzuki AY 50 - co sprawdzić na oględzinach?

Witam.

W sobotę jadę obejrzeć Suzuki AY 50 Katana R. Skuter pochodzi z 1999 roku,ma 10 tys. przebiegu. Z tego co właściciel mówił,skuter jest w dobrym stanie,ale chciałbym się zapytać o kilka rzeczy.

1)Gdzie w tym skuterze znajdę numer ramy i numer silnika?
2)Czy 10 tys. km jak na ten skuter to dużo?
3)Czy jest dużo komplikacji z zarejestrowaniem skutera sprowadzonego ze Szwajcarii?
4)Jakie są newralgiczne punkty tego skutera.

Pozdrawiam!

sprawdź wszystko
to ma 14 lat.

10 000km w 14-15 lat?Nie wierzę.Ja od kwietnia ponad 6500 przejechałem na moim Junaku 901 rs.Nie zdziwiłbym się,jakby tam był resetowany licznik.

Herosses napisał:

10 000km w 14-15 lat?Nie wierzę.Ja od kwietnia ponad 6500 przejechałem na moim Junaku 901 rs.Nie zdziwiłbym się,jakby tam był resetowany licznik.

mi wstyd sie przyznac ale w tym sezonie zrobilem nie caly tysiak bo praca od rana do wieczora i nie żadko niedziele bo terminy gonią hehe wiec wiesz wszystko możliwe moze jakiś dziadzio jezdzil po bulki i mleko jak go babiczka wyslala nie wiadomo

Tak więc,kupiłem tą katankę. Wszystko z nią ok,odpaliłem ją na zimno,nic złego nie zaobserwowałem. Właściciel powiedział co leży jej na sercu - trzeba kupić nowy akumulator i linkę prędkościomierza. Jestem okropnie zadowolony :) Wyrwana za 1750 + opłaty.

Marcin Kotul... napisał:

Tak więc,kupiłem tą katankę. Wszystko z nią ok,odpaliłem ją na zimno,nic złego nie zaobserwowałem. Właściciel powiedział co leży jej na sercu - trzeba kupić nowy akumulator i linkę prędkościomierza. Jestem okropnie zadowolony :) Wyrwana za 1750 + opłaty.

widzisz jak milo haha

Marcin Kotul... napisał:

Tak więc,kupiłem tą katankę. Wszystko z nią ok,odpaliłem ją na zimno,nic złego nie zaobserwowałem. Właściciel powiedział co leży jej na sercu - trzeba kupić nowy akumulator i linkę prędkościomierza. Jestem okropnie zadowolony :) Wyrwana za 1750 + opłaty.

wstaw jakieś fotencje

Linka predkościomierza napędza również licznik kilometrów. Może stąd tak mały przebieg.

Zdjęć nie mam,gdyż nie wziąłem motoru do domu. Wpłaciłem zaliczkę,w tym czasie sprzedający ma załatwić tłumaczenie briefu i notariusza. Cieszy mnie to,że do sprawy podszedłem na chłodno,i nie kierowałem się emocjami :) Karbonowa okleina na liczniku i na plastiku wygląda bardzo estetycznie.

Posiadam tylko takie zdjęcia z allegro(kliknij na zdjęcie,aby powiększyć):



Spoko suzi tylko z tym wydeszkiem przyda sie cis zrobić i amorem tylnym

Cieszyć to się możesz po kilku miesiącach jak się okaże, że na prawdę było warto. Może tak być, że pojeździsz i jakieś ukryte usterki powychodzą i nie będzie tak kolorowo, czego Ci oczywiście nie życzę. Linka prędkościomierza urwana - ciekawe czemu... ;)