Supermoto (Debi , Gilera)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Supermoto (Debi , Gilera)

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe michalek510 michalek510 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #156754 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe ziom_sony
  ziom_sony
  Użytkownik
  • Postów: 250

  Witam. Zaczynam poszukiwania jakiejś Gilery RCR, Derbi Senda, lub czegoś w podobie. Na co zwrócic uwagę przy zakupie ? Czy poszukiwać jakiegoś 50ccm w orginale czy bardziej 70 ccm lub 80 ?

  Zapraszam do galerii moich fotek !
  #156756 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe michalek510
  michalek510
  Użytkownik
  • Postów: 60

  Z twojego profilu widzę że jeździłeś na skuterku już, więc kup sobie 80cm, bo 50 się szybko znudzi, a podstawy jazdy już znasz. Patrz ogólnie na stan opon itd, posprawdzaj czy się wszystkie numery zgadzają, czy w którąś stronę nie ściąga. Przed pierwszym odpaleniem dotknij kolanka wychodzącego z cylindra, czy jest zimne. Bo czasami może mieć problem z odpaleniem na zimno i właściciel delikatnie rozgrzał, ale cylinder jest zimny jeszcze.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Supermoto (Debi , Gilera)
Informacje o Tobie: