Sucha świeca..

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #278847 Reply
    Anonim
    Gość

siema. dziś próbowałem odpali malage;/ Kopnąłem duzo duzo razy i stwierdziłem ze oblukam stan świecy. Wykręcam ją, a ona sucha;/ co mam teraz zrobić? Gaźnik był regulowany 2 dni temu i normalnie jeździł, tzn wczoraj nie chciał wkręcać się na obroty..

#278848 Reply
    Anonim
    Gość

Pierw sprawdź filtr, jeśli jest sucha i kompresja jest to sprawdzaj od gaźnika wszystko. Jeśli będzie zapchany filtr powietrza i nie będzie przepuszczać powietrza mogę był właśnie takie objawy.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#278849 Reply
    Anonim
    Gość

jakby nie dopuszczać powietrza to by się świeca zalana………jest raczej zadużo powietrza lub niedobor benzyny. sprawdź czy do gaźnika dochodzi waha. jeśli tak rozbierz gaźnik.

#278850 Reply
    Anonim
    Gość

A masz benzyne w baku?? 🙂 Sprawd gaźnik, najpierw looknij na przewod ten co paliwo nim leci do gaziora i sprawdź czy w nim benzyna jest. Jak nie umiesz to gaźnika sam na części pierwsze nie rozkladaj bo pozniej moze bys kiepsko

#278851 Reply
    Anonim
    Gość

Ja tak kiedys mialem a to kranik podcisnieniowy się zapchal. Pierw przedmuchalem pozadnie ustami potem wlalem do niego trochę benzyny i podpalilem 🙂 :mrgreen: Skrecilem przekopalem i skute chodzil jak marzenie :mrgreen: :mrgreen:

#278852 Reply
    Anonim
    Gość

Lukne czy paliwo dochodzi do gaźnika. Sam rozkręcał nie będe bo już rozkręciłem i źle to zrobiłem;p. Filtr powietrza czyściłem ze 2 tyg temu a prawie nie jeździłem więc to na pewno jest ok. Benzyna też jest, a możliwe że coś z olejem?

#278853 Reply
    Anonim
    Gość

co masz na mysli z tym olejem?

#278854 Reply
    Anonim
    Gość

Co ma olej do suchej świecy? Przecież olej z benzynę miesza się dopiero w gaźniku prawda?

#278855 Reply
    Anonim
    Gość

Może patrzysz po chwili jak benzyna już wywietrzeje? Może spróbuj wstrzyknąć benzynę do cylka i zobacz czy odpala.

#278856 Reply
    Anonim
    Gość

Zdejmij przewod paliwowy i zakrec pare razy rozrusznikiem – jak nie będzie benzyna leciec – cos jest nie tak z podcisnieniem. Jesli tak będzie to zdejmij wezyk podcisnienia i zassaj paszczowo powietrze – jak poleci – znaczy zapchal się kanalik podcisnienia. Jak nie poleci – padl zawor membranowy kranika. Jesli to nie będzie to – odkrec srube spustową gaźnika. Jak będzie tam benzyna, znaczy się dysza glowna zapchana. Sprawdz tez czy mieszanka nie jest wywalana do filtra powietrza. Jesli tak – padly membranki.

#278857 Reply
    Anonim
    Gość

Reaper napisał:

Sprawdz tez czy mieszanka nie jest wywalana do filtra powietrza. Jesli tak – padly membranki.

Witam. I jednocześnie przepraszam za odkop, jednak mam taki problem iż:
    Skuter (silnik minarelli hor.AC) jak postoi kilka dni, to nie chce palić. Musze albo bardzo długo palić z kopa, albo włożyć palec tam, gdzie ciągnie powietrze 😛 Dodatkowo pali 6-7l./100km, nie ma wolnych obr. . Miałem dużo myśli : zrąbany gaźnik- kupiłem new i to samo, filtr powietrza/ paliwa zatkany-kupiłem new, słaba kompresja (przy kopaniu wynosiła ok 4,9-5 atm, przy kręceniu rozrusznikiem 2,5 atm). Zakupiłem już pierścionki i uszczelki, jeszcze nie założyłem. Ale była jeszcze jedna nie prawidłowość, mianowicie gdy sqt był odpalony, to z gaźnika wylatywało paliwo (taj jakby pluł), i zakup nowego gaźnika nic nie dał. Czy jeśli kupie te membrany to będzie ok? Gdzie takie zakupie i ile mogą takie kosztować ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

[ Dodano: 10-03-2009, 21:33 ]
    nikt nie wie 🙄 ❓

[ Dodano: 11-03-2009, 14:59 ]
    eh wszyscy się za znawców mają a nikt na proste pytanie nie umieć odpowiedzieć :-/

#278858 Reply
    Anonim
    Gość

maroxx jeśli pluje z gaźnika może to być to problem z membrany wiec wykręć króciec i zakręć walem jeśli się otwierają otwory to jest ok aha i sprawdź czy nie ma żadnych szpar a co do spalania problemu z niskimi obrotami itp to już tylko regulacja gaźnika podaj mi swoje gg jak chcesz to bede ci mugl pomuc

#278859 Reply
    Anonim
    Gość

Maroxxx napisał:

słaba kompresja (przy kopaniu wynosiła ok 4,9-5 atm, przy kręceniu rozrusznikiem 2,5 atm).

Weź sprawdź jeszcze raz kompresje bo to już jest bardzo mała kompresja i ja się wcale nie dziwie ze nie chce odpalić 😀 I tak ja poprzednik sprawdź membranki

#278860 Reply
    Anonim
    Gość

siwy_fact, Nie mogę sprawdźić, ponieważ mam zrzucony cyl. Jak poskładam z nowymi pierścionkami to jeszcze raz sprawdźę.
    szato18, Odezwę się jak poskładam silnik, wtedy bardzo chętnie skorzystam z twojej pomocy 🙂
    Pozdro

#278861 Reply
    Anonim
    Gość

Maroxxx daj zdjęcia gładzi cylindra i tłoka

#278862 Reply
    Anonim
    Gość

siwy_fact, Dam wieczorem, jak ojciec wróci, bo wozi to wszystko w aucie. Pozdr

[ Dodano: 20-03-2009, 23:20 ]
    Witajcie. Nie odpisywałem, bo jakoś mi zabrakło na to czasu. Ale sprawy wyglądają następującą: ojciec był dziś u kilku kolesi, i mierzyli tego tłoka i wychodzi, ze sqt miał już 5 szlifów cylindra, i nie da rady dobrać nowych pierścieni… No i jedynym wyjściem jest następny szlif cylindra i nowy tłok, koszt takiej operacji to 100zł. Myślałem, że będzie taniej, ale trudno, mam nadzieje, że przyniesię to co oczekuję. Jak poskładam to od razu napisze co i jak. Pozdrawiam

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Sucha świeca..
Twoje informacje:

Back to top button