stunt na skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning stunt na skuterze

Tagi: 

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe arecz4 arecz4 7 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe arecz4
    arecz4
    Użytkownik

Mam pytanie wymieniłem w skuterze sprezynki sprzegła na czsrwone i sprezyne centralna na czerwona i rolki na 5,5 g, i skuter mi rusza z wysokich obrotow tak jak chciałem jest.
    Tylko chciałbym żeby miał wiecej mocy przy starcie żeby go poderwać na koło co bym musiał wymienić rolki na 3g czy morze coś cieszego.
    W skutrze mam sprzegło i wariator seryjne

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

tak wymien rolki na 3,5g i wtedy prubój

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe arecz4
    arecz4
    Użytkownik

i wtedy nie bedzie az tak buczał w sensie na duzych obrotach chodził

Zdjęcie profilowe arecz4
    arecz4
    Użytkownik

Ale napewno bo już tato sie drze ze jak to sprezyne wymieniłem to strasznie na wysokich obrotach chodzi jak jade i że dużo będzie palił

Zdjęcie profilowe tmielcarz
    tmielcarz
    Użytkownik

Sprężynki mocy Ci nie dodadzą. Jak chcesz mieć mocniejszy skuter to wymień wydech (o ile masz 2T) i cylinder na większy. Lżejsze sprężynki spowodują, że będzie miał jeszcze wyższe obroty, czyli będzie wył przeraźliwie :).

Honda NC700S
    Yamaha Neos | Malossi Sport 70cc | LeoVince ZX | Malossi Multivar | Malossi Fly Clutch | Dellorto 17,5 – SPRZEDANY
    Keeway Speed 150 – SPRZEDAM

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe arecz4
    arecz4
    Użytkownik

oczywiscie ze ma 2t to sciągam ta sprezyne centralną 2000rpm założe seryjna sprezyne a rolki mu wpakuje 3gram.
    A cylinder wałsnie nie dawno wymianiałem i szkoda gadać mogłem odrazu powiedziec temu co robił żeby zamówił cylinder 80 a nie 50

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie