Stunt Kicia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

ello mam piaggio sfere z 95 roku postanowilem cos przyniej pogrzebaż

>Mechanika<
    -przerobka silnika ac na lc 😀
    -wydech bidalot rancing
    -wario Pinasco Overdrive
    -stozek mk

…::Optyka::…
    -kierownica bmx
    -Przed?u?ka amortyzatora 5,5 cm
    -polerka całych felg
    -wycięcie wlotu na przednim palstiku
    -lakierka(nie wiem jeszcze na jaki kolor mam nadzieje ze mi pomożecie dobrac 🙂 )

Anonim
    Gość

życzł ci spe?nienia marze?? i zrobienia tej sfery na coś godnego podziwu! No zobaczymy co z tego wyjdzie 😛 A i popraw linki bo nie działają 😉

Pozdro.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

a wienc tak jak pisalem nabylem silniczek lc 🙂 juz siedzi w ramie 😉 zostaje tylko podlonczyc wenze

Anonim
    Gość

Daj moze fotki.. 😛 😉

Anonim
    Gość

mata wlot i sfera juz slozona i jezdzi 🙂 jutro podobno ma wydech przyjsc 😀

Anonim
    Gość

na twoim miejscu wpasowałbym w seryjną czachę fragment czachy od SR ten z wlotami 🙂

Anonim
    Gość

będzie kiera bmx 😀

Anonim
    Gość

zmień przednia lampe bo jest okropna ❗ 😛

Anonim
    Gość

a co do tej lampy to chce w zime zrobić co takiego 😀 😀 siatka jest 😀 do jutra lampa będzie normalna bo teraz nic nie widac i mala lipa czekam jeszcze na wydech z niecierpliwoscia 😀

Anonim
    Gość

Proszę!!! nie rób takiej lampy 😯 ona jest oblędna!!! seryjna jest duzo lepsza od tej co pokazałeś

Anonim
    Gość

jeeeeeeeeeee i przyszedl moj bidalot :D:D dam foty pozniej ide go zakaldac 😀

Anonim
    Gość

corey93 napisał:

Proszę!!! nie rób takiej lampy 😯 ona jest obledna!!! seryjna jest duzo lepsza od tej co pokazałe?

corey93 sam jesteś obledny xD 😛 joke xD ta lampa jest nawet fajna ale pomyśl jakby wyglądać lampa od SR!!! By pasować jak ulaż do tego skuterka na razie 8/10 xD jak będzie skończony to się zobaczy 😛

Anonim
    Gość

Waski napisał:

ale pomyśl jakby wyglądać lampa od SR!!! By pasować jak ulaż do tego skuterka

o tym mówiłem wyżej :mrgreen: wkomponował lampę od nowej SR 🙂

Anonim
    Gość

od sr w sredniej budzie ? foty bidalota foty sa z odwrocona koncowka bo źle zmonotalem 😛 ale jutro wszystko si będzie 🙂 to bym musial kupić 2 zestaw palstikow 😀 bo jak cos zwale to lipa a tak to se przeloze i tyle 🙂

Anonim
    Gość

ja bym kombinowałz wpasowaniem czachy od factorki 😎 http://www.allegro.pl/item425097147_aprilia_sr_50_r_factory.html ale jeśli nie chcesz się dużo bawić to kup tą czachę razem z lampę 🙂 w razie problemów z wpasowaniem, służą pomocą 😛 hehe http://www.allegro.pl/item422300460_aprilia_sr_cala_na_czesci.html

darecki92 napisał:

to bym musial kupić 2 zestaw palstikow bo jak cos zwale to lipa a tak to se przeloze i tyle

to się wydaje trudne, ale jak zaczniesz to wszystkie obawy miną 😛

Anonim
    Gość

dzis kupiłem wario 😀 mata foty teraz jak wydech wyglonda 😀 [ Dodano: 2008-09-03, 16:25 ] a wienc tak jak spojzalem do portfela to zobaczyelm pustke :/ a chcialem polakierowac moja sfere a ja szczeze mowionc wole wyglont niż dzwiek i szybkosc wienc mam zamiar sprzedac wydech.2 powod ze sprzedaj wydech ze chyba jest zamocny na seryjny cylinder wienc jak ktos chce kupić wydech bidalot rancing to pisac dal kupujoncego mogę zrobić polerke 😀 cena to tak 350 do negocjacji:P ALE PROJEKT NIE ZAKONCZONY JAK COS :)I V MAX NA TYM WYDECHU I WARIO TO TAK KOLO 100 BO MAM LICZNIK DO 90 I WYCODZLO GROBO ZA LICZNIK 🙂

Anonim
    Gość

Całkiem żadna maszynka. Tamta ciemna lampa moim zdaniem lepiej się prezentuje. zrób jeszcze w niej ryfle na podłoge 😉

Anonim
    Gość

Fajna maszyna, jak był małował cały skuter to widzi mi się w jakiś jasnych kolorach, np. biały srebrny. A jeżeli chciałbyś się wyróżnią to pomaluj na taki oczojebny zielony.

Anonim
    Gość

darecki92 napisał:

wienc, podlonczyc wenze, wyglonda, mowionc, wyglont

Ortografia człowieku ❗ I gdzieniegdzie polskie litery też by się przydały bo niektórych nie idzie zrozumieć :570: A maszynka jak maszynka – mówiąc szczerze mi się nie podoba bo jest to 95 rok (nie lubię wyglądu starszych konstrukcji – są wyjątki), ale to moje zdanie 😉

Anonim
    Gość

ok wydech jednak nie idzie na sprzedas zostwaim go 🙂 i kupuje tak w zime cylinder i zastanawiam się jaki 🙂 Mk series 50 Mk Hand Made 70cc Malossi sport 70 a co do lakierki to chyba będzie czarna perła +bialy srodek lub ciemny niebieski +bialy srodek albo dawac propozycje bo nic nie mogę wymyslic 😛 [ Dodano: 2008-09-11, 20:02 ] nie wiem czy mowilem ale ostatnio zamieniłem się stozke mk caly po gnieciony prawie za malossi e 13 prawie jak nowka;d a co do cylka to chyba Malossi sport 70 doradzcie mi proszę;)

[ Dodano: 2008-09-14, 17:19 ]
    siema mam maly problem bo chce sprobowac zrobić tkaiego badloka i niewiem jak się dotego zabrac mam na mysli cos takiego 😀 http://img300.imageshack.us/my.php?image=42610839xe7lc7.jpg

Anonim
    Gość

ello no no fajna zycze ci zeby ci ten bad look super wyszedl 🙂 co do mechaniki no tez ladnie nie typowe części masz 🙂 Moj kumpel ma mk series 50 i super smiga ale ja bym na twoim mijscu bral malossi sporta 70:) no to decyzja należy do cibie ale mkl sereies tez dobry jest

Anonim
    Gość

siema mam maly problem bo chce sprobowac zrobić tkaiego badloka i niewiem jak się dotego zabrac mam na mysli cos takiego

Przecież Ci pisałem na gg, że masz kupić przód od malagi i przerobić lampę 😛

Anonim
    Gość

eee tam mam juz innego pomysla 😀 😀

Anonim
    Gość

eee tam mam juz innego pomysla

można wiedzieć jakiegoś?

Anonim
    Gość

corey93 wszystko w czasie się dowiesz 😀 😀 prace nad bad lokiem mialy się zaczonc dzis ale jedank muszę to przelozyc na inny termin . kurcze mam mentlik w glowie i nie wiem jak jo pomalowac : 1-czarna perła+czarny srodek 2-granatowy metalik+bialy srodek 3-granatowy metalik +czarny srodek 4-wasze propozycje Zęby to jak doradzicie miż

Anonim
    Gość

ja bym brał opcje 1 cos się dzieje z twoją sferkaż

Anonim
    Gość

Ja bym pierdolnął czarna perła i biała perła środek i tez felgi białe. Spust na miejscu – taki efekt 😆

Anonim
    Gość

teraz projekt stoi bo kupuje w tym tygodniu piaggio zipa :D:D http://w3.bikepics.com/pics/2008%5C05%5C19%5Cbikepics-1293846-full.jpg tu jest fota tego zipa po zlozeniu a w dodatku kto jest zarestrowany na sqtery.com to widział projekt tego zipka 🙂 Ale to nie znaczy ze sfery nie do koncze wszystko w czasie 🙂

Anonim
    Gość

ja bym jak oczywiście by szło założył większe koła bo ten tył jest taki wielki a kółeczka małe ale tak to motórek spoko ja bym dał kolorek taki czarny i do tego biały przechodzący w czarny środek czyli np od dołu biały a do góry czarny i takie przejście po środku

Anonim
    Gość

haha fota robiona na pasię 😀 i wiem czyj ten zipek ,a obok stoi pedzel?? widziałem zipka na żywo fajna maszynka

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button