Stuknaie w Zumico Eos

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Stuknaie w Zumico Eos

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  rabit29 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Loderslaus
    Loderslaus
    Użytkownik

Witam taki problemik na wolnych obrotach coś stuka w okolicach silnika. Stuka tylko na wolnych obrotach, jak dodam gazu przestaje. Wiecie co to może być?

Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

Nie wiem, przyczyn może być wiele. Ja obstawiam wał lub tłok.

Lubię placki i zapach benzyny!!

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Loderslaus
    Użytkownik

Wał jest w 100% dobry tłok z cylindrem ostatnio wymieniałem na 70cc

Zdjęcie profilowe kalin20
    kalin20
    Użytkownik

Prawdopodobnie może stukać łancuszek rozrządu. źle złozony napinacz, albo sam łańcuch

Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

Albo napinacz źle się ustawił. A może być że jeszcze zle wyregulowane zawory, wałek rozrządu itp.

Lubię placki i zapach benzyny!!

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Loderslaus
    Użytkownik

To jest 2t :)Inne pomysły?

rabit29
    Użytkownik

Kolego czytam z zaciekawieniem twoje posty. Najpierw miałes problem z uruchomieniem skutera, potem z regulacją gaźnika teraz coś ci stuka w silnku. I to wszystko w przedziale 1,5 tyg. czy ty w ogóle masz skuter?

wojtek
    Loderslaus
    Użytkownik

Sęk w tym że mam. Rozpoczęło się od wymiany cylindra i tłoka. Tylko przed wymiana już słabo odpalał a po wymianie nie chce w ogóle. Ciężko wchodzi na obroty czyli muszę chyba wyregulować gaźnik, ale zauważyłem że jeszcze na wolnych obrotach coś stuka, dlatego chciałem się dowiedzieć co to może być ile to ewentualnie może kosztować jutro jadę do mechanika z tym wszystkim.

rabit29
    Użytkownik

To chyba dobry pomysł. Nie wszystko da się zrobić samemu. Bez narzędzi i podstawowej wiedzy wiele nie zdziałasz.

wojtek
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie