Stuki w silniku i obroty max 3000 Gilera dna 125 4t

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #308863
  ginoo25
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam serdecznie i proszę o pomoc, sprawa wygląda w ten sposób że jadąc do pracy moja gilera zaczęła slabnac aż do momentu gdy stanęła silnik pracował jednak obroty tylko 3000 i zero jazdy dodam że ukrecil się wałek pompy wody oczywiście zamówiłem, wymieniłem i… słychać stuki na wyższych obrotach ale i tak tylko do 3000 max. Jakieś pomysły?

  #308868
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 952

  oprócz takiego żeby rozebrać i zobaczyć o co kaman to niewiele – zwłaszcza że ten wałek to nie wiadomo kiedy i dlaczego ci się ukręcił – czy przed awarią czy po czy w trakcie.. itd i jaki to ma związek z obecnym problemem

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #308870
  ginoo25
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Widzisz. Wombat moje podejrzenie to panewka korowód tyle że mam drugi taki silnik tyle że 180 cc i niestety również korowód stoi no dobra bardzo ciężko się obraca z tym że jest całością nie jest dzielony inne podejrzenie to zawór prawdopodobnie wydechowy bo jak sam pisałeś w którymś temacie najczęściej ulegają awarii i tu problem nie mogę znaleźć nigdzie ustawień rozrządu znaki na zebatce walka są ale brakuje mi znaków na kole magnesowym i oczywiście luzy zaworów jeśli wiesz jakie powinny być to proszę o podpowiedź to jest silnik Piaggio 125 4t 4zaworowy podobne jak nie identyczne są w x8 i x9 oczywiście gaźnik nie wtrysk.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button