Stukanie w skuterze.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #683457
  PowerZumico
  Uczestnik
  • Postów: 17

  Cześć, w moim skuterze chińczyku zumico quick 4t coś stuka. Stukanie zaczyna się po kilku sekundach(ok. 10) uruchomienia skutera,(czyli na ciepły?!). Problem pojawił się już ostatniego sezonu ale nie miałem czasu się tym zajmować, skuter przejechał na tym stukaniu dobre 1000km i nie widzę żadnego spadku mocy itd, skuter odpala za pierwszym, równo pracuje, tylko ten dźwięk dość uciążliwy..Jakby jakiś duch uderzał klucz o klucz 😀 Rozebrałem go ale nie zaważyłem nic szczególnego. Tłok dobrze założony, nie bije o zawory. Na pewno nie są to zawory, regulowałem je już kilka razy, przy złym wyregulowaniu poza stukaniem mogłem własnie usłyszeć cykanie zaworów i był to inny dźwięk. Częstotliwość stukanie wzrasta wraz z obrotami skutera.

  #683458
  PowerZumico
  Uczestnik
  • Postów: 17

  Edit: rozebrałem pokrywę przekładni bo chyba stąd ten dziewięk się rozchodz, rolki wymieniłem ale to nie to. Wariator w dobrym stanie jak na 5k przebiegu, może coś z dzwonem/sprzęgłem?

  REKLAMA

  Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

  Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

  Advertisement

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button