Stukanie w przednim kole

Witam mam taki problem podczas jazdy strasznie drży koło w dodatku coś stuka piszczy trze itd ... stukanie jest ciągłe ale po cichu natomiast co kilka sekund takie mocniejsze, koło jest dokręcone bo patrzyłem . Jak kręce kołem to mam wrażenie że nie równo się kręci trze i hamuje . Dodam że nie działa mi prędkościomierz i tarcza hamulcowa po jeździe jest bardzo gorąca . Pozdrawiam

tulejki koła, ewentualnie łożysko ...

Nic innego nie wchodzi w grę ?

W zasadzie, to prócz tulei i łożyska, to co najwyżej hamulec bębnowy, o ile taki posiadasz.

A czy Tarczowy nie może stukać, bo ja mam tarczę i też mi coś czasem stuka czasem nie tak więc nie wiem

Tarczowy może stukać, jeśli tarcza jest skrzywiona. Udało mi się to zrobić w Yamasze, próbowałem ją przetoczyć zapomniawszy o założonej na tarczy blokadzie - od tego czasu cykała w czasie jazdy, co ciekawe w żaden sposób nie potrafiłem wyczuć na tarczy miejsca uszkodzenia, ale klocki miały tak minimalny odstęp, ze wystarczało to do cykania. Wkurzało to, ale nic ponad to. Możesz mieć skrzywioną tarczę, możesz mieć zapieczony tłoczek w zacisku, co spowoduje to, że klocki będą cały czas lekko zaciskać się na tarczy. Spowoduje to opór przy obracaniu się koła i bardzo silne nagrzewanie się tarczy w czasie jazdy. Tak czy owak czeka Cię zdjęcie koła i sprawdzenie na żywo co może być przyczyną - my możemy tylko zgadywać, a Ty możesz to po prostu sprawdzić, zdjęcie koła i sprawdzenie co się dzieje z łożyskami to żadna wielka filozofia.

mi z kolei się tulejki trochę zjechały i też stukało...

Jak napisał Damork - Ty możesz ( a nawet musisz) to po prostu sprawdzić.