strzały z wydechu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) strzały z wydechu

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam
    skuter nie chce się wkrecic na oroty i ma dziwne strzałyz wydechu jak by cos go dławiło. Jak doddaje gazu to gasnie.Wiecie co moze byc??
    Pzdr

Anonimowy

Napisz jaki to skuter ile przebiegu który rocznik, wtedy coś łatwiej coś powiedzieć. A tak na początek to zacznij od podstaw (filtr paliwa, powietrza, świeca, gaźnik) Napiszesz coś więcej to na bank ci ktoś pomoże.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

ja też tak miałem i wymieniłem cewke i dzwon i przestało mi robić. 😉

Anonimowy

benelli 491 racing rocznik 1998. Przebieg około 15k. Cylinder malossi 70 ccm, gaźnik dellorto, wał malossi itp

Anonimowy

No to tak już pisałem zacznij od podstaw, a może już sprawdźiłeś?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

gaźnik czysty, filtr tez na innej swiecy zadnych zmian. Skuter zapala od pierwszego kopa ale jak juz mówięlm dziwne strzałt z wydechu a jak dodaje gazu to gasnie

Anonimowy

masz za duża dawke paliwa i nie spalone paliwo idzie potem do wydechu i strzela
    opuść iglice i zobacz czy coś się poprawi

Anonimowy

u mnie dzis było to samo swieca i przerwa na swiecy

Anonimowy

przerwa na swiecy za mała czy za duzaż?

Anonimowy

za duza

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie